A fall of moondust
H1/2
Captain pat harris- is de kapitein en rondleider van het schip
Sue wilkins- de stewardess , begeleider van het schip assistentie
Sea of thirst. Een soort van zee maar die eigenlijk van stof is.het diepste van die zee is ongeveer een mijl diep.
Selene- is het schip waarmee ze een rondleiding krijgen. Het is een kruizing tussen ene tractor en een hovercraft ze rijden een rit van meestal 4 uur.
Je hebt verschillende basisen, waar hun zitten is de lunar base. Ze geven dus rondreizen naar de maan. Toeristen kunnen daar dan rondleidingen krijgen.Er zijn ook een paar mensen die daar op de basis wonen.
dit hoofdstuk komen ze in en soort stofstorm terecht en de kapitein doet er alles aan om het schip te houden maar dat lukt dus niet en ze worden bedolven onder een laag stof.
H3
Trafic control -daar word alle verkeer geregeld.
Port roris, debasis de stad waar alles op draait.
Chief engineer lauwerende- is de chef van de base
Commissielonen david-commissaris
Om het uur word er contact (gebeld) met de selene gelegd of alles wel goed gaat maar ze krijgen dit keer dus geen antwoord. Iedereen gaat naar ze op zoek ze zitten bij het stuk waar het een mile diep is.
Tom lawson- een man die bij satelite l zit om alles in de gaten te houden.hij slaapt steds als er signalen komen.hij word wakker,zoekt selene, maar het is te donker als het nou lichter was geweest was het allemaal makkelijker geweest maar hij gaat verder want hij heeft genoeg apparatuur tot zijn beschikking.
H4
Commodore hansteen- een van de beste ruimte vaarders aller tijde.
Ze komen eindelijk tot stilstand. En pat wil gaan vertellen wat er aan de hand is en verteld het voorzichtig.hij probeert contact met de radio te krijgen maar krijgt geen gehoord. De passagiers zijn vrij rustig.pat maakt zich druk omdat er heel veel zand tegen het schip aandrukt en dan kunnen ze zo in elkaar gedrukt worden. Dan komt comodore hansteen en ze kijken samen naar alle voorraden van zuurstof en eten er is zuurstof voor ene week en water genoeg..
Maar het nadele is dat de selene helemaal geen spoor achter heeft gelaten dus
zoekt lawrens nog , zelf in de bergen, maar hij kan niks zien want er zijn ook nog
een aantal andere dingen die precies dezelfde grote hebben.
H5
De comodore heeft alles uitgelegd wat er aan de hand is en ze doen nu hun best om henzelf te vermaken. Ze zoeken alle boeken die nodig zijn en ook een paar vrouwen die wilkins willen helpen.1 man die vraagt of er ene oplossing is dat iemand naar boven gaat en zo laat zien dat ze daar zitten maar dan zal alles vollopen met zand en sowieso kan niemand naar boven door het zand hij ziet niet welke kant die uitmoet.
Pat gaat zich maar voostellen aan iedereen met de hoop dat niemand bang gaat
worden of zich gaat vervelen.een man zegt dat het steeds heter gaat worden als
ze veel doen omdat de warme lucht nergens heen kan.er is wel een dust-ski
machine daar kan een piloot en een passagier in.
Duster one en two zijn volgens mij 2 ruimte scheepjes waar mensen op zoek gaan naar de selene. Duster two is op zoek geweest maar kan niks vinden. Maar chief ingineer zegt dat ze moeten blijven zoeken.
H6
De bioloog had gekeken hoelang ze nog hadden voordat de hitte ondragelijk werd en dat was dus een dag hooguit.iedereen zat in kleine groepjes maar de verslaggeefster was aan het schrijven over dit kleine avontuur.de comondore zegt dus dat de mensen nu wel mogen gaan slapen en zoveel mogelijk kleren moeten uittrekken omdat de temperatuur gaat stijgen. Gelukkig vraagt niemand naar hoe snel dat gaat gebeuren.er kunnen dus tien mensje slapen op de stoelen de rest op de grond.dan horen ze een gek geluid. Pat weet niet wat die ervan moet denken en is bang dat het weer een stof/zandstorm is. In de tussentijd blijkt dus dat de tempatuur tot hun grote verbazing niet beven de 45 stijgt.het blijkt dat de cooling fins(?)soort motor denk ik zo warm zijn dat het zand er van gaat golven. Dus dat houdt in dat er een fontein van zand buiten is. Ze hopen dat ze gezien worden door port roris.
H7
chief engineer denkt dat ze dood zijn.en je kan ze ook niet uitgraven.tom lawson geetf niet op en hij is op het idee gekomen om met een infraroodscanner te gaan zoeken zodat ze kunnen zien waar hitte is.ze hopen dat ze goeie foto¡¦s kunnen maken want de hitte verdwijnt snel in de ruimte.. De volgende ochtend wordt hij wakker en ziet een paar witte puntjes en hij denkt dat selene daar is ontploft.hij denkt dat ze zijn gezonken maar hij geloofd het niet echt want het is zo¡¦n groot schip.
H8
Ze ontbijten heel simpel want er is bijna niks. Wamr water en een biscuitje.warm koken kan niet want het is al te warm.een profeesor vind het wel ene leuk idee om voor te gaan lezen das wel een goed idee voor tijdverspilling.
Engineer zoekt de hele maan af naar een infraroodscanner maar hij kan er nergenes 1 vinden, naja wel 1 maar die is 3duizend meter verder weg.lawson komt erachter dat de sea misschien niet zo heel erg diep is.
H9
Het schip RIGA zou naar maan gaan maar maakt een tussestop op satelite l. en tom lawson gaat aan boord tom mag niks aan de mensen zeggen van het ongeluk.hij komt spenser tegen ene grote man van de krant.
In het schip selene word een verjaardag gevierd en gezongen voor die mensen en pat hoopt maar dat de mensendieck niet gaan vervelene.
Het boekverslag gaat verder na deze boodschap.
Verder lezen
REACTIES
1 seconde geleden