laatste reacties

Amerikanen zijn het domst van alle westerlingen. (2 reacties)

Kom je eindelijk in de fase dat je grote zus méér blijkt dan slechts een wandelend ruzie-object, wordt ze ineens smoorverliefd. (5 reacties)

Zwetend achter wrts. (18 reacties)

Ben je zenuwachtig? (10 reacties)

De BlackBerry/iPhone/Smartphone/iPod rage. (11 reacties)

Eindelijk, eindelijk, eindelijk. De zon laat zich goed zien in Nederland. En dat betekent dat we weer met een legale reden ijs kunnen eten. Ik testte vijf soorten ijsjes. Voor jullie, maar stiekem ook uit eigenbelang. Het pak 'Waterpret' bood mij vijf verschillende soorten ijsjes. Ik presenteer: mijn top vijf.



1. Raket


Uiterlijk: De kleurtjes rood, oranje en geel hebben een gunstig effect op mijn humeur. Er is een raketversie waar op het puntje van de raket chocolade zit, maar dat is hier niet het geval. Helaas, maar geen ramp.

Smaak: Ananas, framboos en sinaasappel. Heerlijk! Net als het ene smaakje gaat vervelen, kom je al bij de andere. Van een raketje heb je nooit genoeg!
Cijfer: 9

2. Cola stick


Uiterlijk: Een poepkleur.
Smaak: Cola, maar dan ingevroren en zonder prik. Niet appart, wel lekker.
Cijfer: 8.

3. Kolorki (is dit Russisch ofzo?)


Uiterlijk: Op de verpakking staat de Kolorki afgebeeld als een ijsje met een sterretjesvorm. Beetje jammer dat het in het echt gewoon een lelijk staafje is met een inham. De kleuren zijn wel leuk, evenals het plastic stokkie.

Smaak: Lekker. De raket, maar dan zoeter. Alle smaakpupillen worden geraakt, en als je niet uitkijkt, trek je er een onaantrekkelijk gezicht bij. Soms een beetje te zoet dus. Maar de Kolorki mag er best wezen.
Cijfer: 7.5

4. Festini, peer


Uiterlijk: Saaie perenkleur, onaantrekkelijke vorm. Om droevig van te worden.
Smaak: Peer, peer, peer, peer, peer! Als je van peer houdt is het lekker. Anders is het v? te v? peer.
Cijfer: 6.5

5. Twister, (ook al) peer


Uiterlijk
: Het is een kermisattractie, een heel kunstwerk. Geweldig. Zonde om op te eten.
Smaak: Gatver, het is geen ijs maar een kleverig gloedje. De smaak is niet goed thuis te brengen, maar misschien komt dat wel doordat ik er niet meer van heb durven proeven dan ? likje.
Cijfer: 5.5

Conclusie

De raket, die al 45 jaar in Nederland door ons wordt verorberd, is altijd nog het lekkerste (water)ijsje. Daarnaast mag ook het bekende ijsje met de colasmaak er wezen. Hoewel de Kolorki best te likken is met het mooie weer, is het tegelijkertijd een slap aftreksel van het raketje. En wat betreft de ijsjes met peersmaak: wie van peer houdt zal er deze zomer een verslaving op na houden. Maar aan die vieze, kleverige Twister wil ik geen woorden vuil maken.
zon
ijs
10 reacties | doorsturen | terug naar het weblog


» Chocoladetest (5 juni 2008 - 21 reacties)
» IQ (25 januari 2008 - 20 reacties)
» Scholieren.com's grote Chipstest (23 oktober 2007 - 19 reacties)
» Geen Stijl = Geen Leven! (25 april 2007 - 13 reacties)

ook iets te zeggen?

Naam:

E-mail:

Bericht: 

Herhaal: 

 
reacties
suzan
quote

9 mei 2008 om 10:35 uur
de twister is geweldig(L)
Lisanne
quote

9 mei 2008 om 13:20 uur
misschien die rood met gele. maar die groene echt niet. snotding.
Daisy
quote

9 mei 2008 om 17:13 uur
Ik hou niet van waterijsjes. -.-"
Rob
quote

13 mei 2008 om 13:35 uur
Ik vind de twister heel lekker!
Renate
quote

13 mei 2008 om 13:37 uur
De raket is echt het allerlekkerst!!
Jan
quote

16 mei 2008 om 20:41 uur
haha, best leuk. alleen jammer dat het nu geen lekker weerm eer is voor ijs.
diederik
quote

17 mei 2008 om 19:32 uur
ook goed vor de lijn!
tim van schevingen
quote

6 januari 2009 om 13:59 uur
Heey
ik doe mijn spreekbeurt over de botten van de mensen. Alleen ik vind er bijna niks over. Kan jij mij helpen?
slim
quote

6 januari 2009 om 14:01 uur
ga naar de bibliotheek en zoek wat boeken of zoek op het internet als je een beetje slim bent kan je dat wel zelf verzinne
 
melanie
quote

24 februari 2010 om 15:38 uur
ik weet het niet hoor, maar de twister is super lekker! en over die festini, als je niet van peren houdt dan ga je zo ook niet eten hea! beetje logisch ofniet? het is toch niet voor niets een peren smaak
dan is dat te verwachten hea.
slechte beoordeling dit hoor!
Verstuur
wup: Hmm. in: Hoe voel je je op relationeel gebied #108
blauw engeltje: Misschien een rare vraag, maar weet je al wat je met je haar gaat doen? in: Trouwtopic!
Adore: Had ik gedaan, ik had me aan alles gehouden wat nodig is om skimming aan te geven bij de bank. in: scimming


a d v e r t e n t i e

Win beltegoed met Cash


Cash helpt je slimmer met je geld omgaan. Zodat je minder snel zonder beltegoed komt te zitten. Probeer nu de tools van Cash! Met de Cashculator Mobiel ontdek je wat voor beller je bent. Of speel de Cash Battle op Hyves, daag je vrienden uit en maak kans op €500 beltegoed! De game duurt maar een minuutje!

a d v e r t e n t i e


Wat ga jij later doen voor je poen? Het liefst wil je een uitdagende baan met een goed salaris. Misschien iets met economie en biologie. Met mensen werken, in een team van experts of als zelfstandig ondernemer. Niet alleen op kantoor, maar ook buiten aan de slag. Wil je weten hoe? Check www.beleefbuiten.nl, doe mee met de actie en win een VIP-dag!



Jarenlang organiseerde Scholieren.com de Docent & Conciërge van het Jaar verkiezing. Het werd tijd voor een ode aan deze geweldige mensen. Die is er nu.

geef je mening: Dag van de leerplicht

Bekijk het één keertje van de andere kant: wat vind jij leuk aan school?



» resultaten poll