Eindexamens 2025

Wij helpen je er doorheen ›

Ronald Giphart in de chatbox

Ronald Giphart in de chatbox

Door Simon

Ronald Giphart: sinds zijn debuut hebben docenten Nederlands onderling ruzie over de vraag: is het literatuur? Of zijn het gewoon platte seksboeken? Terwijl docenten zich druk maken over dit soort Belangrijke Kwesties, schreef Giphart de ene na de andere bestseller. En nu sinds deze maand Gipharts nieuwste, 'IJsland', in de winkels ligt, wil hij ook wel een uurtje voor ons vrijmaken.

Jawel! Giphart komt chatten bij Scholieren.com. 18 november van 17:00 uur tot 18:00 uur om precies te zijn. Terecht, want hij doet het al jaren goed op Scholieren.com. Van al zijn boeken zijn in totaal al 227 boekverslagen op Scholieren.com verschenen.

Vuur al je vragen op hem af. De drie leukste vragen worden beloond met zijn nieuwe boek. Wil je dat we een herinneringsmail sturen? Dat kan. Welke vraag ga jij 'm stellen?

Gepubliceerd op 11 november 2010
ADVERTENTIE
De ultieme examengids voor mensen die echt niet willen slagen

Eindexamens. Die periode waar je al tijden naar uitkijkt (not) en waar je je super goed op hebt voorbereid (ook not). Geen paniek: wij hebben de ultieme survivalgids voor je samengesteld. Met deze tips ga je het (waarschijnlijk niet) redden. Maar ze zijn wel leuk. 

Bekijk de tips

REACTIES

L.

L.

haalooooortjusssssss

14 jaar geleden

L.

L.

halootjuuhs

14 jaar geleden

P.

P.

hallooooooo

14 jaar geleden

Log in om een reactie te plaatsen of maak een profiel aan.