Op vakantie met pa en ma

Op vakantie met pa en ma

Door Kim

Op een gegeven moment wil je dit niet meer.Hoe ouder je wordt, hoe moeilijker je vader & moeder je mee krijgen op vakantie. Want ze willen eigenlijk best graag dat je mee gaat.

Het zijn de pubers die als eerste afhaken. Als ze toch nog mee gaan, dan wel in een eigen slaapkamer (of tent). Dat blijkt uit een onderzoekje: klik. En een zwembad om leeftijdsgenoten te leren kennen zou ook chill zijn.

Ga jij nog met je ouders mee? Wanneer besloot jij dat het mooi geweest was?

Gepubliceerd op 10 maart 2010

Lees verder

Eindexamenkandidaten gezocht!
Eindexamenkandidaten gezocht!
Hoeveel geld heb je nodig voor een half jaar Australië?
Hoeveel geld heb je nodig voor een half jaar Australië?
Mens, maatschappij en technologie in één studie? Fleur (24) doet het bij informatiekunde aan Universiteit Utrecht
Mens, maatschappij en technologie in één studie? Fleur (24) doet het bij informatiekunde aan Universiteit Utrecht
ADVERTENTIE
Combineer wetenschap met techniek!

Wil jij met technologie de wereld veranderen? In de bachelor Science, Technology & Innovation bedenk én maak je oplossingen voor de maatschappelijke uitdagingen van nu. Ontwikkel je eigen prototypes en experimenteer met 3D-printen, lasersnijden en robotica. Ervaar zelf hoe het is om in Amsterdam Science, Technology & Innovation te studeren en kom op 22 april Proefstuderen!

Lees meer en kom Proefstuderen!

REACTIES

R.

R.

wij gaan bijna nooit op vakantie maar als we gaan wil ik wel graag mee

16 jaar geleden

Log in om een reactie te plaatsen of maak een profiel aan.