Eindexamens 2010: Dag 2
Gus
Dag twee van de examens: vwo'ers deden Latijn + M&O, havo kampte met Kunst + Wiskunde, vmbo pakte Nederlands + Bio aan. Hoe beviel dat? Nederlands scheen hels te zijn en Latijn stond vol flauwe vragen. En tot overmaat van ramp werd de site van het CITO gekraakt. De klachtenteller van het LAKS staat op 16.000.
Latijn, Nederlands
Klachten van vandaag gingen vooral over vmbo-Nederlands (op dit moment zo'n 300) en havo-Kunst (ook 300) en ook over Latijn werd geklaagd: 500 klachten nu al.
FeverRomance op Twitter: "Latijn was een catastrofe dus laat die klachten maar binnenkomen..."
xx_Petra twittert over haar examen Nederlands: "Vraag 24 en 25. Dikke instinkers. Heb 't aan 'n paar vrienden van mij gevraagd, die begrepen et ook niet."
Ook goed te doen
Op onze Twitterfeed lezen we dat de reacties nogal wisselend zijn. Tegenover alle ellende staan ook veel positieve berichten. Ook op ons forum is de sfeer gematigd positief.
"Kunst ging goed! Grappig examen, met een man die een steen naar boven wil tillen. Nu 2 dagen vrij! =)", "Nederlands examen was zoooo easy! :D"
Klachten overload
De site van het LAKS ging ook vandaag weer de mist in door teveel klagers. Michelle_lo twitterde erover: "Grrr....Examenklachten indienen? Lukt niet!! Sorry, an error occurred while processing your request."
Er lijkt in ieder geval wat aan de hand met havo-Nederlands en vwo-Biologie. Daar zijn de meeste klachten over binnengekomen; de kans dat al die duizenden klagers zich maar wat aanstellen is niet zo groot. Hopelijk wordt d'r wat mee gedaan in de beoordeling. Eindexamens.nu meldt vandaag dat er ook leerlingen zijn die klagen dat ze te weinig les hebben gehad. Beetje aan de late kant zou je zeggen... Maar wie weet. Ook opvallend: vmbo'ers klagen eigenlijk best weinig. (Terwijl ze dik in de meerderheid zijn!) Raar.
Wat vond jij
Wat vond jij? Laat een berichtje achter onderaan deze pagina, of discussieer op ons forum. Meepraten op Twitter mag ook, met de tag #examens2010.
1 seconde geleden
M.
M.
lol
14 jaar geleden
AntwoordenA.
A.
Haha, Staat er dat vmbo'ers weinig klachten sturen, dan zijn ze zeker vergete te kijkn bij de TL klachten XD dit zijn er namenlijk wel veel. Worden we weer lager ingeschat omdat we op vmbo zitten.
14 jaar geleden
AntwoordenA.
A.
Kijk vooral eens bij de biologie klachten! dat zijn er nogal wat, meer dan de helft van de totale klachten van de TL. Ik zou zeggen daar is iets fout gegaan met de vragen XD. Normaal haal ik makkelijk 7'vens voor biologie maar dit examen biologie leek wel chinees. Er zat zelfs een wiskunde vraag in: Vraag nummer 31 Ik zou die sowieso even conteroleren. Als we nou allemaal verplicht een rekenmachine mee moesten nemen dan had ik het nog wel begrepen maar dat is ons niet verteld! alleen een woordeboek nederlans voor het geval dat...
14 jaar geleden
AntwoordenR.
R.
Ik vond het Management en Organisatie examen toch wel aardig lastig. Damn.
Hopen dat ik op zn minst een 4.4 heb zodat ik een 6 blijf staan.
14 jaar geleden
AntwoordenP.
P.
Ja! 31 van het biologie examen!
Die was echt zuur!
en ik heb em ook fout. ;o
14 jaar geleden
AntwoordenM.
M.
M&O was lastig! En het formuleblad strookte niet met het correctiemodel, handig!
14 jaar geleden
AntwoordenF.
F.
kunst makkelijk? Wat een gigantisch K*T examen was dat! leer je al die stomingen als futurisme, surealisme en ga zo nog maar even door en dan komen ze aan zetten met een clip van micheal jackson en Jazz muziek! WHAT DE HELL!?
14 jaar geleden
Antwoorden