Scholieren tussen 13 en 17 jaar gezocht!

Doe mee aan dit korte onderzoek over statiegeld en maak kans op 20 euro Bol.com tegoed

Meedoen

De kast uit, de klas uit

De kast uit, de klas uit

Door Kim

Een homoseksuele leerling of leraar mag niet geweigerd worden op school vanwege zijn of haar geaardheid, vindt homo-belangenorganisatie COC. Gisteren hebben homoseksuele jongeren een petitie met 21.000 handtekeningen tegen het 'homoverbod' van veel strengreligieuze scholen aangeboden aan de Tweede Kamer. Volgens de jongeren zorgen dit soort scholen voor een onveilige, onprettige sitatutie in de lesbanken, wat het uit de kast komen nog moeilijker maakt dan het al is. Een moeilijke situatie, want wat is belangrijker: het recht op het uiten van je religie, of het recht op het uiten van je geaardheid?

Over kasten gesproken: een Amerikaanse moeder heeft haar veertienjarige zoon deze week eindelijk bevrijd uit de kast waarin ze hem jarenlang opgesloten had. Lullig?!

Gepubliceerd op 30 september 2009
ADVERTENTIE
Examenstress? Niet met Examenbundel!

Over minder dan drie weken zit je jouw examens te maken. Slaat de examenstress toe? Sla nog snel Examenbundel, Samengevat en Examenbuddy in voor je probleemvakken en own je examens! Jij. Kunt. Dit.

Ik wil slagen

REACTIES

A.

A.

Ik vind dat iedereen gewoon zichzelf moet zijn.

15 jaar geleden

S.

S.

Ik vind het maar niks dat anti-homo gedoe van orthodoxe christenen. Begrijp werkelijk niet wat het probleem is.

15 jaar geleden

Log in om een reactie te plaatsen of maak een profiel aan.