ik hou mijn werkstuk over mythische wezens. je zult wel van fantasie figuren hebben gehoord. je zal er echt wel van weten denk maar aan draken of vampieren.
Hoofdstuk 1: Draken
Een draak is een gevaarlijk vuurspuwend wezen. De draak heef ook veel weg van een soort mega hagedis. En ook lijkt hij wel op een dinosaurus. Zijn lichaam heeft de vorm van een slangachtig wezen. Hij heeft een stevige schubben pantser om zijn lichaam heen, waar je moeilijk doorheen komt. De kleur van zijn huid kan verschillend zijn. Zijn vleugels lijken op die van vleermuizen. Hij heeft de hoorns van een bok.
De draak word vaak in sprookjes gebruikt en in games. Vroeger toen men een dinosaurus skelet vonden dachten ze dat het een draak was. Er zit een groot verschil in dat dinosaurussen wel bestaan en draken niet. In games zie je ze vaak voorkomen denk maar aan super Mario de gemene bowser. En in spyro is de hoofdrol speler een draak. En natuurlijk mijn favoriete drakan. In de films zitten ze ook denk maar aan draken rijders van berk, Harry Potter of de Hobbit. En ook in boeken spelen ze een grote rol de vallei van de goden, ook de hobbit en Harry Potter.
Een draak is gemeen en listig van karakter. Dit dier is trots en erg krachtig. Iedereen is bang voor deze gevaarlijke dieren en daardoor heeft hij veel macht maar ook veel respect. Hij houd ook veel van glinsterende dingen, maar voornamelijk schatten is zijn favoriet. Sommige treken zich weg van hun thuis en vernielen dorpen. Tja waar voor zou je thuis alleen zitten wachten als je een gevaarlijke vuur adem kan showen.
Je hebt heel veel soorten draken ik noem er 3 op:
De Vorstdraak leeft op Antarctica en maakt duizenden kilometers lange reis tweemaal per jaar af om zo veel mogelijk tijd door te kunnen brengen in zijn favoriete leef plaats: donkere en koude streken. Wapens zijn staart, klauwen, hoorns en hij spuwt ijskoude lucht. Hij heeft een witte kleur en soms een roze of blauwe tint. zijn voedsel Reuzeninktvissen, ijsberen, orka's, walrussen en zeeleeuwen.
De Holendraak leeft in vochtige en open gebieden in de buurt van bijvoorbeeld konijnenholen. Hij heeft een slangachtig lichaam met kleine vleugeltjes en kan daarom ook niet vliegen. Wapens zijn Giftanden en wurging. Hij kan een Donkerbruine, donkerrode, blauwgroene tint hebben. zijn voedsel Konijnen, herten en af en toe een verdwaald kind.
De Mushss is 1 van de oudste drakensoorten en de meest trouwen soort. Dit elegante wezen is een van de favorieten onder de drakkenfokkers. De mushussu is een combinatie van verschillende dieren. Een leeuw, arend, slang en bok. De Mushussu is een trouwe metgezel en bewaker en kan goed met kinderen omgaan. Hij heeft groene en gouden schubben.
hoofdstuk: weerwolven
Ze worden in veel verhalen gebruikt. Denk maar aan de kinderserie Dolfje weerwolfje en in Harry potter de gevangene van Azkaban. In allerlei dingen zie je ze terug kommen: games, spelletjes, films en boeken. Een weerwolf is ook handig in griezel verhalen. Ze zijn eng groot en hebben scherpe tanden, wat wil je in een griezelverhaal nog meer
Een weerwolf is overdag een gewoon mens, maar bij volle maan verandert hij/zij in een wolf/mens. Een weerwolf heeft scherpe tanden en een wolven kop. Het haar van de wolf kan bruin, grijs of zwart zijn. de verandering kan gebeuren als er een volle maan is (de meest gebruikte), het kan ook zo zijn dat het gebeurt als de zon onder is gegaan. als je op 9 april geboren bent meent men dat je een weerwolf bent. ook als je gebeten word verander je ook in een weerwolf, en ook variant is dat je water drinkt uit een wolven pootafdruk verander je in een weerwolf.
de zwakte van de weerwolf is natuurlijk zilver. verder weet ik het nog niet wat hun zwakheden zijn.
(verder nog niet gemaakt)
REACTIES
1 seconde geleden