Filmverslag - 2 Fast 2 Furious
Diesel
| Taal | Engels |
| Genre | Actie/Misdaad |
| Url | http://www.maxpower.co.uk/2fast2furious/ |
| Lengte | 107 |
| Rating | 15 |
| Regisseur | John Singleton |
| Datum Premiere | 2003-06-19 12:00:00 |
Intro
Twee jaar geleden kwam The Fast and the Furious uit en werd een enorme kassucces. Al zat die film vol met clichés, platte personages en slechte dialogen, het was enigzins amusant, gewoon een vrijdagavond no-brainer. Natuurlijk moest er een vervolg op komen, geld moet uiteraard blijven rollen, en het tweede deel kreeg de hippe titel
Niemand minder dan John Singleton mocht de film regisseren, de man die bemind wordt door etnische minderheden in Amerika omdat hij een paar films heeft gemaakt over 'the ghetto', zie bijvoorbeeld Boyz N the Hood en Higher Learning. Uiteindelijk verscheen de film op het grote scherm, en ja hoor, het werd weer een enorme kassucces.
De slechte recensies ten spijt, besloot ik toch maar de film te gaan zien en dat had ik beter niet kunnen doen.
Brian O'Connor was ooit een agent, hij werkte zelfs undercover voor de FBI. Hier en daar gingen wat dingen mis en O'Connor moest zijn penning inleveren. Maar nu krijgt hij een laatste kans, hij krijgt de opdracht om de zakenman Carter Verone op te pakken.
Deze zakenman is waarschijnlijk bezig met illegale praktijken en hij wordt door de FBI verdacht van het op grote schaal witwassen van drugsgeld. O'Connor vindt het allemaal best en hij mag zelfs zijn eigen clubje vormen om Verone te pakken. De eerste die hij selecteert, is een jeugdvriend van hem, de ex-bajesklant Roman Pearce. O'Connor en Pearce moeten er alles aan doen om Verone achter de tralies te krijgen want er staat het een en ander op het spel. Een standaard actie flick, gestoken in een zogenaamd hip jasje.
Volop actie, domme dialogen, slecht acteerwerk en afschuwelijke muziek. 2F2F is de zoveelste hersenloze actiefilm zonder enige spanning. Eva Mendes heeft een mooi achterwerk maar acteren kan ze absoluut niet, Tyrese doet het niet beter en Paul Walker zet ook geen bovengemiddelde prestatie neer.
Gelukkig had James Remar (die geweldig was als Dutch Schultz in Coppola's The Cotton Club) een rol in de film wat in ieder geval een paar momenten sterk acteerwerk opleverde. Zo nu en dan zie je vliegende auto's, halfnaakte vrouwen en agressieve gevechten, maar leuk was het zelden, vooral omdat bij mij het gevoel van 'been there, done that' heerste.
Ruim anderhalf uur keek ik uitdrukkingsloos naar het scherm en dacht: 'wat doe ik hier in godsnaam?' Ik scheen de enige te zijn want iedereen was aan het juichen, schreeuwen, lachen en brullen.
Tja, misschien ben ik gewoon vreemd en weet ik niet wat echte actie en humor is. De keuze is aan jou om dat uit te vinden. Ik raad het je in ieder geval sterk af.
Tenzij anders vermeld zijn foto’s op Scholieren.com gelicenseerd onder CC BY-NC 4.0.
REACTIES
1 seconde geleden
B.
B.
Mijn favoriete nummer van Green Day is St' Jimmy van de cd American Idiot!! Ik vind de muziek dat ze maken geweldig!! Ik wil de nieuwe cd zo graag!!!
16 jaar geleden
AntwoordenJ.
J.
She!!!!
16 jaar geleden
AntwoordenA.
A.
Moeilijke vraag, je kan beter vragen welk nummer ik minder leuk vind =) Maar Restless heart syndrome vind ik het beste nummer! Ik wilde heel graag naar het concert maar het was al uitverkocht.. heb zelfs nog geprobeerd naar het concert in Antwerpen te gaan maar die was ook al uitverkocht! De CD zou het misschien een beetje goed maken..
16 jaar geleden
AntwoordenM.
M.
Voor mij is dat toch echt Basket Case !!
16 jaar geleden
AntwoordenE.
E.
Hallo mijn favoriete nummer van Green Day is American Idiot. Maar eigenlijk vind ik al hun liedjes geweldig! Ik zou suuuuuuuuper graag de nieuwe cd van Green Day willen
16 jaar geleden
AntwoordenJ.
J.
I love chris brown
16 jaar geleden
AntwoordenM.
M.
american idiot!!
16 jaar geleden
AntwoordenM.
M.
mijn favo nummer is boulevard of broken dreams 3
16 jaar geleden
AntwoordenL.
L.
Mijn favoriete nummer is '80' een oud nummer van Green Day van hun cd Kerplunk uit 1990/1991 geloof ik. Super mooi nummer wat de verliefdheid van Billie Joe voor zijn vrouw [toen niet] verwoord. Krijg altijd een goed gevoel als ik dat nummer hoor! =D
16 jaar geleden
AntwoordenS.
S.
Basket case!!!!!!!!!!!!!
Omdat het een geweldige text heeft!
De muziek is zoals altijd natuurlijk geweldig, maar dit nummer springt er voor mij uit!!!!
16 jaar geleden
AntwoordenJ.
J.
american idiot
16 jaar geleden
Antwoorden