Jongens gezocht! 
Zit je in de bovenbouw van havo of vwo? Doe dan mee aan dit korte onderzoek voor de Hogeschool Inholland maak kans op een cadeaubon van 25 euro.

Meedoen

Wat doe jij meestal om te ontstressen?

Wat doe jij meestal om te ontstressen?

Door Puck

Wel 41% van jullie zei stress te hebben van school, en 35% zei dat school je erg bezig houdt. Natuurlijk is het dan ook belangrijk om te ontstressen. Hoe doen jullie dat? Al 2339 van jullie lieten het weten, en je kan nog steeds reageren in onze poll.

Dit vonden jullie tot nu toe

En wat helpt eigenlijk niet tegen de stress, maar doe je toch?

Social media, scrollen, eten, uitstellen, piekeren en gamen. Het helpt eigenlijk niet, maar het is natuurlijk verleidelijk om toch te gaan doen. Net als masturberen, ook dat kwam veel terug bij 'anders, namelijk...'

Scrollen, is alleen maar meer prikkels

Wat doe jij om te ontstressen? En wat helpt dus eigenlijk totaal niet, maar doe je wel? Laat het ons weten!

Tenzij anders vermeld zijn foto’s op Scholieren.com gelicenseerd onder CC BY-NC 4.0.

Gepubliceerd op 12 februari 2026

Lees verder

Win bioscoopkaartjes voor de boekverfilming van Joe Speedboot
Win bioscoopkaartjes voor de boekverfilming van Joe Speedboot
Ontdek het Dienjaar Defensie: een jaar vol avontuur en ontwikkeling!
Ontdek het Dienjaar Defensie: een jaar vol avontuur en ontwikkeling!
Het verbod op sociale media: dit vinden scholieren ervan
Het verbod op sociale media: dit vinden scholieren ervan
ADVERTENTIE
Naar een Open Dag? Dit zijn de 7 tips die je niet mag missen!

Zit jij middenin je studiekeuze en ga je binnenkort naar een Open Dag? Dan is een goede voorbereiding het halve werk! Welke opleidingen wil je bezoeken? En welke vragen wil je stellen? Hier zijn zeven tips van student Marit om het meeste uit jouw Open Dag te halen.

Lees meer!