Geschreven door: | rommy136 |
Datum ingestuurd: | 19 november 2009 |
Taal: |  |
Woorden: | 400 |
Bekeken: | 133 keer (1 deze maand) |
Waardering: |
|
Deel op: |
|
Night of the promsAlgemene gegevens:Het concert heet: Night of the Proms, het was op 13-11-2009 in het Gelredome in Arnhem. De artiesten:
• Roxette
• Sharon den Adel
• John Miles
• Peter & Zoltan Katona Katona Twins
• Toots Thielemans
• Il novecento symfonieorkest.
• OMD
• Fine Fleur koor
• Robert Groslot dirigent van: il novecento
• Electric Band
Inhoud:Een aantal Nummers die gespeeld zijn:
• Toots Thielemans Baantje, Turksfruit.
• John Miles Music was my First love.
• Roxette joyride, the look, listen to my heart
• OMD Enola gay
• Land of hope and glory.
Het gaat hier om absolute nummers, er zit geen bepaalde overeenkomst in. De muziek gaat ook niet ergens over.
Vorm:Over de opbouw van het programma is nagedacht, want eerst kwamen de niet echt populaire artiesten, later de populaire artiesten en de meezingers. Ik noem hierbij 2 stukken: OMD - Enola gay, en Roxette - joyride. OMD, is een groep van 2 mannen, waarbij de een goed keyboard speelt, en de andere zingt. Hij maakte veel gebruik van het podium. De Keyboard speler, deed het heel goed op het Keyboard. Hij liet echt zien dat hij het kon. Met een vrij hoog tempo klonk het wel goed. Het is een erg bekende melodie. Tenminste, ik kende hem. Hij is ook al gebruikt bij de film: Waltz With Bashir. Bij Roxette, werd het publiek veel meer getrokken, omdat ze liederen zongen, die erg bekend zijn. Ze worden nog wel vaak op de radio gedraaid. Met een lekker vlot nummer, was het een meezinger. Dus ook een bekende melodie. Roxette zijn een man en een vrouw. De vrouw zingt, en de man zingt en speelt Elektrische gitaar. De muziek is Vocaal als instrumentaal. Omdat er gezongen wordt, met een groot symfonieorkest.
Functie:De muziek had eigenlijk maar 1 functie: Luisterplezier voor de luisteraar. Het was gewoon ontspannend om naar de muziek te luisteren. De functie is wat moeilijker uit te leggen, het onderwerp is: Klassiek ontmoet Pop, hierbij is het dus de bedoeling, dat klassieke muziek, pop muziek ontmoet, dus eigenlijk mengt. Hierbij was dus ook gekozen voor een Symfonieorkest, en een Electric band. Doordat ze samen speelden, kwam er mooie gemengde muziek uit. Dat heel goed klonk, bij elk liedje dat gespeeld werd.
Dit verslag is bedoeld als naslagwerk, niet om plagiaat mee te plegen.
Gebruik geschiedt op eigen risico. De verslagen op Scholieren.com zijn ingestuurd door middelbare scholieren (tenzij anders vermeld) en worden niet gecontroleerd op fouten.
Heb je in dit verslag een fout gevonden of heb je een aanvulling? Laat het ons weten door een reactie te geven.