ff n studiebreak

Meiden, laser je binnenste schaamlippen lekker weg joh. Want je vriendje wil een playboypoesje.

geef je mening

Tjeerd pleit tegen internetdaten. Heb jij al eens een date (of meer) gehad met iemand die je online leerde kennen?



» resultaten poll

CASA Nederland en Scholieren.com reiken dit jaar de CASA Werkstuk Award uit. Het allerbeste werkstuk wint een reis voor 2 personen t.w.v. €500, een snuffelstage en eeuwige roem! Dit jaar is het thema abortus. De redactie bedacht alvast 13 invalshoeken, klik hier en stuur je werkstuk op.

Geschreven door:

BermudaDriehoek (1 vwo)

Datum ingestuurd:

20 juni 2004

Taal:

Woorden:

450

Bekeken:

2521 keer (2 deze maand)

Waardering:

2.1/5 (31 stemmen)

Deel op:

Naam:


Klas/niveau:


E-mail:


Bericht:


Bestemd voor

Geheime code: 


 
Vooraf
Canterbury ligt in Groot Brittanie, en telt ongeveer 39000 inwoners.

In Canterbury zijn verschillende Romeinse resten te zien. Zo zijn er restanten van een Theater, kleine tempels, publieke baden en mozaïeken gevonden.
In het St. Augustina College, dicht bij de kathedraal, zijn overblijfselen gevonden die wijzen op het vroegere bestaan van een abdij in Canterbury.
Reconstructie van een Romeinse straat uit de 2e eeuw met marktkramen
Canterbury is tijdens de 2e Wereld Oorlog zwaar gebombardeerd, maar de kathedraal is gelukkig niet geraakt.
Er zijn 7 “gates”, stadspoorten, gebouwd.
Die zijn vrijwel allemaal verwoest.

De munteenheid in Groot Britannië, dus ook in Canterbury, is niet de Euro, al is Groot Britannië wel lid van de Europese Unie.
De Munteenheid is wel De Pond.
1 Pond is momenteel ongeveer E 1.57 waard.
Munten (coins):
₤ 2,- (nikkel)
₤ 1,- (nikkel)
₤ 0,50 (50 pens)(nikkel)
₤ 0,20 (20 pens)(nikkel)
₤ 0,10 (10 pens)(nikkel)
₤ 0,05 (5 pens) (nikkel)
₤ 0,02 (2 penny)(brons)
₤ 0,01 (1 penny)(brons)

Zo kom je er:

De snelste route naar Canterbury is ongeveer 285 km. Daar doe je ongeveer 4 uur en 50 minuten over.

Om in GB te komen moet je de Noordzee, het kanaal of de straat van Dover over.
Je kan dus kiezen:
*met de boot
*Door de tunnel(met de shuttle trein)
*zwemmend
dat laatste overleef je denk ik niet…

Je route:

Door de Westerscheldetunnel. Ga de E40 op. Dan de A16, en richting Calais. Ga bij Calais de pond op, of de tunnel door.
Van Dover via de A2 naar Canterbury..
Uitgebreide route beschrijving op www.anwb.nl, onder het kopje verkeer, daarna routeplanner

Als je er bent:

Stel dat je om 7 uur vertrekt, dan ben je er dus om ongeveer tien voor twaalf. Dit is een voorbeeld van een programma voor als je er een dagje heen gaat:

12:00 De stad in voor een lekker broodje en een Engels koffieshopje(met Koffie)

13:00 De kathedraal van Canterbury bezoeken

14:00 De stad door en wat leuke kraampjes bezoeken, en de kleine straatjes met typisch Engelse huisjes bekijken.

16:00 Naar Canterbury tales.

17:15 Wandeling door de natuur rondom Canterbury

19:30 In een engels cafeetje gaan avondeten, en daarna nog even nafeesten…

Maar dan… moet je al weer terug… helaas…
Waarschijnlijk kom je om een uur of half 3 thuis, vooral als dat nafeesten een beetje uitloopt!

Dit was zomaar een voorbeeldje van een programma van iemand die ouder (!) als 18 is! Anders kom je namelijk zo’n leuk Engels cafeetje niet in!

Je kan natuurlijk ter plekke naar een toeristenpunt gaan om te kijken waar je allemaal naar toe gaat, maar daar verlies je wel tijd mee, en tijd heb je nooit genoeg in Canterbury!

Dit verslag is bedoeld als naslagwerk, niet om plagiaat mee te plegen. Gebruik geschiedt op eigen risico. De verslagen op Scholieren.com zijn ingestuurd door middelbare scholieren (tenzij anders vermeld) en worden niet gecontroleerd op fouten. Heb je in dit verslag een fout gevonden of heb je een aanvulling? Laat het ons weten door een reactie te geven.