Geschreven door: | anoniem (3 vwo) |
Datum ingestuurd: | 14 september 2003 |
Taal: |  |
Woorden: | 350 |
Bekeken: | 3556 keer (2 deze maand) |
Waardering: |
|
Deel op: |
|
Tekst 2 Come fly with me
A Toen hang gliding in dit land begon in de vroege 70tiger jaren, waren de hang gliders zo ongeveer primitieve machines. De gliders die we toen gebruikten waren net een beetje anders dan parachutes die je kon sturen en alles wat je kon doen was van de top naar beneden van een steile heuvel. Dat leek bijzonder voor ons toen natuurlijk, maar de moderne hangglider is een zeer ontwikkelde vliegmachine. Piloten hebben al tot over 450 km gevlogen, en een hoogte gehaald van over 20,000 voet.
B Omdat het nu zulke ontwikkelde machines zijn, is ermee te leren vliegen geen gemakkelijke opgave en dat is waar we op de Peak School voor Hang Gliding aan beginnen. We zijn de nummer 1 hang gliding school van het land en we hebben de bewijzen! We zijn de aangewezen trainschool voor het Royal Air Force College, Cranwell, en nog veel meer andere organistaties. Je hebt ons kunnen zien op BBC2’s Altenative Holiday Show en Central Television’s Travel UK programma, en ook op Channel 4’s The Great Outdoors en op Sky Television. We hebben het kleine dorpje Wetton in Derbyshire beroemd gemaakt!
C Onze lessen beginnen in het Iliam Hall Youth Hostel, die in het centrum van het oefenterrein ligt, net een paar minuten van het drukke markt stad Ashbourne. Ilam Hall is een prachtig landhuis en, zou je kiezen hier te verblijven, details kun je aan het eind van dit informatie pakket vinden.
D Het oefenterrein zelf ligt in een gebied van prachtige natuurlijke schoonheid en heeft iets voor iedere hang gliding piloot. Er zijn makkelijke heuvels voor de eerste nerveuze sprongen en bergen van over 1,000 voet voor de experts.
E Als je de lessen goed hebt volbracht, kunnen we je uitrusten met een nieuwe of tweedehands glider, als we een geschikte in voorraad hebben.
F Weet dat we het hele jaar open zijn, met lessen die op zaterdag en op maandag starten. Informatie over de lessen die we op dit moment aanbieden staan op de volgende pagina. Dus twijfel niet te lang, maar maak je droom werkelijkheid en vlieg!
We kijken er naar uit om je binnenkort welkom te heten in een van onze lessen.
Dit verslag is bedoeld als naslagwerk, niet om plagiaat mee te plegen.
Gebruik geschiedt op eigen risico. De verslagen op Scholieren.com zijn ingestuurd door middelbare scholieren (tenzij anders vermeld) en worden niet gecontroleerd op fouten.
Heb je in dit verslag een fout gevonden of heb je een aanvulling? Laat het ons weten door een reactie te geven.