|
|
Vraag het aan Rob: Electro!10 juni 2009 | Stripje van Rob door Rob |
Iedere week geeft Rob antwoord op moeilijke vragen van scholieren. Heb jij een moeilijke vraag voor Rob? Stel 'm en misschien krijg je volgende week antwoord.
Gepost door Simon op 11 juni 2009
Ja, dat zit die electroshock therapie in China dus echt doen is een beetje bizar.
Gepost door Joy op 11 november 2009
Hoi Rob
omdat mijn kleine zusje is blijven zitten gaat mijn moeder nu MIJN huiswerk controleren! iedere dag moet ik aan de keukentafel gaan zitten werken als mijn andere zusje de tv etc aan heeft, genoeg afleiding, dus ik kan me niet concentreren, wat moet ik doen!?
xx Joy
Gelukkig, hij is weer veilig aangekomen. (3 reacties)
Soms, als ik me verveel, maak ik me, net als vele anderen, schuldig aan nutteloos, ongericht, volledig willekeurig klikken op Hyves. (4 reacties)
Kim heeft een probleem: ze is verliefd op haar gymleraar. (35 reacties)
Hoe is het om als tienjarige naar de andere kant van de wereld te verhuizen? (5 reacties)
Wanneer mij de vraag gesteld wordt of ik broers heb krijg ik standaard een grijns op mijn gezicht. (10 reacties)
| xsabientjuh: voor natuurkund en scheikunde maak ik meestal wel wat van een samenvatting en voor de rest inderdaad oefenen,oefenen,oefenen. in: Leren voor exacte vakken.... |
| Frankrijk: Laat frans niet vallen! in: keuze frans of duits? |
| Reverend: je hoeremoeder in: Steeds weer gedist -.- |
a d v e r t e n t i e

Ik wil alles weten over
het eerste jaar
boeken
colleges
de stad Leiden
docenten
studentenleven
nog veel meer
Op de Open Dagen van de Universiteit Leiden kun je alles te weten komen over studeren in Leiden. Kom op 20/21 november naar de opleiding van jouw interesse.
www.opendageninleiden.nl