|
|
Vraag het aan Rob: Broemm Broemm14 oktober 2009 | Stripje van Rob door Rob |
Rob kreeg afgelopen week een onthutsend bericht van een meisje in een Duitse schoolbus. Alles van Rob op Scholieren.com en meer op www.roodgras.nl.

Gepost door Simon op 14 oktober 2009
Iemand wel eens Battle Royal gezien? Doet dit stripje me een beetje aan denken.
Gelukkig, hij is weer veilig aangekomen. (2 reacties)
Soms, als ik me verveel, maak ik me, net als vele anderen, schuldig aan nutteloos, ongericht, volledig willekeurig klikken op Hyves. (4 reacties)
Kim heeft een probleem: ze is verliefd op haar gymleraar. (35 reacties)
Hoe is het om als tienjarige naar de andere kant van de wereld te verhuizen? (5 reacties)
Wanneer mij de vraag gesteld wordt of ik broers heb krijg ik standaard een grijns op mijn gezicht. (10 reacties)
| NaamInGebruik: De scholen zelf bezoeken, en luisteren naar wat ze te zeggen hebben. in: Welke hogeschool? |
| Simoen: Denken en fantaseren doet iedereen, maar dat is iets heel anders dan dat je daadwerkelijk verliefd op een jongen kunt worden. in: beetje bi miss? (jongen) |
| NaamInGebruik: Vraag vereenvboudigd: Hij wil 8% bereiken. in: economievraag |
a d v e r t e n t i e

Ik wil alles weten over
het eerste jaar
boeken
colleges
de stad Leiden
docenten
studentenleven
nog veel meer
Op de Open Dagen van de Universiteit Leiden kun je alles te weten komen over studeren in Leiden. Kom op 20/21 november naar de opleiding van jouw interesse.
www.opendageninleiden.nl