laatste reacties

Normaal gesproken spijbelen leerlingen omdat ze het nut van school op dat moment niet inzien. (3 reacties)

Amerikanen zijn het domst van alle westerlingen. (8 reacties)

Kom je eindelijk in de fase dat je grote zus méér blijkt dan slechts een wandelend ruzie-object, wordt ze ineens smoorverliefd. (10 reacties)

Zwetend achter wrts. (21 reacties)

Ben je zenuwachtig? (11 reacties)

Test je baas!

9 juni 2008 | door Scholieren.com

Krijg je wel genoeg loon? Duren je pauzes lang genoeg? Hoe goed is jouw baas?

Heb jij voor de zomer een vakantiebaantje gescoord? Dan kun je kijken of jouw baas zich aan alle regels houdt door de test van CNV Jongeren in te vulen. Werkgevers die alles goed voor elkaar hebben, komen in aanmerking voor de 'Beste Vakantiewerkgever van het Jaar'-Award.
Hoe leuk is jouw vakantiebaantje?
1 reactie | doorsturen | terug naar het weblog


» Chocoladetest (5 juni 2008 - 21 reacties)
» IQ (25 januari 2008 - 20 reacties)
» Scholieren.com's grote Chipstest (23 oktober 2007 - 19 reacties)
» Geen Stijl = Geen Leven! (25 april 2007 - 13 reacties)

ook iets te zeggen?

Naam:

E-mail:

Bericht: 

Herhaal: 

 
reacties  
Meisjee <3
quote

10 juni 2008 om 14:11 uur
Oh oh

Rood
Helaas geen beste score: er zijn teveel dingen niet goed geregeld. Is je werk wel veilig? Wordt er wel toezicht gehouden? Je hebt het niet met je vakantiewerkgever getroffen dit jaar. Probeer eens met je werkgever te praten of hij bereid is wat te verbeteren. Komen jullie er niet uit? Ga op zoek naar een baantje waar het beter geregeld is of bel met CNV Jongeren (030-7511046).


zal toch maar wat anders gaan zoeken dan he
Verstuur
laatste reacties

» 06:27 Kim

Ik ben erg benieuwd naar de logica van de biologie...

» 00:28 Joost

Floris, graadje of 30? Je weet dat amerika best we...

» gisteren 21:01 gre

Jaa maar je hetb gelijk ja,,

» gisteren 19:58 camjongen1992

hallo allemaal ik ben nieuw hier:)

» gisteren 17:26 mesange

HAAAAA , dombo

» gisteren 16:43 secret

oh simon ik ben verliefd op jou elke keer als i...

» gisteren 16:10 helena

stupids

KingKong: Toch vind ik het nog steeds raar dat je straf krijgt, je mag je toch verdedigen als je iemand anders je gaat slaan? in: Een best wel groot K*t probleem
joery1995: Het helpt erg om de eerste dag dat je binnenkomt, eigenlijk de eerste dagen, met een stralende glimlach binnen te komen. in: Nieuwe school -> leuk overkomen
Vogelvrij: Je moet geen mooie woorden, maar eerlijke woorden bedenken. in: DRINGEND - ruzie met vriendin , mijn schuld , hoe goedmaken?


a d v e r t e n t i e


Wat ga jij later doen voor je poen? Het liefst wil je een uitdagende baan met een goed salaris. Misschien iets met economie en biologie. Met mensen werken, in een team van experts of als zelfstandig ondernemer. Niet alleen op kantoor, maar ook buiten aan de slag. Wil je weten hoe? Check www.beleefbuiten.nl, doe mee met de actie en win een VIP-dag!

a d v e r t e n t i e

Win beltegoed met Cash


Cash helpt je slimmer met je geld omgaan. Zodat je minder snel zonder beltegoed komt te zitten. Probeer nu de tools van Cash! Met de Cashculator Mobiel ontdek je wat voor beller je bent. Of speel de Cash Battle op Hyves, daag je vrienden uit en maak kans op €500 beltegoed! De game duurt maar een minuutje!



Jarenlang organiseerde Scholieren.com de Docent & Conciërge van het Jaar verkiezing. Het werd tijd voor een ode aan deze geweldige mensen. Die is er nu.

geef je mening: Dag van de leerplicht

Bekijk het één keertje van de andere kant: wat vind jij leuk aan school?



» resultaten poll