laatste reacties

Je zit al 4 jaar op school. (1 reactie)

Politiek is iets voor oude lullen en grijze mutsen? (2 reacties)

Normaal gesproken spijbelen leerlingen omdat ze het nut van school op dat moment niet inzien. (7 reacties)

Amerikanen zijn het domst van alle westerlingen. (14 reacties)

Kom je eindelijk in de fase dat je grote zus méér blijkt dan slechts een wandelend ruzie-object, wordt ze ineens smoorverliefd. (11 reacties)

Mooiste meisje van de klas

27 oktober 2009 | door redactie

Gisteravond is het derde seizoen begonnen van de TROS-kijkcijfershow: Het Mooiste meisje van de Klas. Voor wie het concept nog niet kent: oud-klasgenoten kunnen die ene droomvrouw uit de klas van vroeger opgeven voor het programma en TROS gaat kijken of ze nog steeds mooi is. En of ze gelukkig geworden is. Veel gehoorde uitspraak van de meisjes: 'Hadden ze toen maar gezegd dat ze me zo leuk vonden!'
Dit is je kans: wie is jouw mooiste meisje uit de klas? Meisjes mogen ook reageren.
tv
3 reacties | doorsturen | terug naar het weblog


» Friends Monica nu in Dirt (5 januari 2008 - 1 reacties)
» Raar.... (15 november 2007 - 0 reacties)
» Interview: Krullenbol Jim goes Nederlandstalig (23 juli 2007 - 11 reacties)
» Schooltv (22 juni 2007 - 3 reacties)

ook iets te zeggen?

Naam:

E-mail:

Bericht: 

Herhaal: 

 
reacties
Anouk
quote

27 oktober 2009 om 07:34 uur
Mag je dan ook naar het innerlijk kijken...?
Simon
quote

27 oktober 2009 om 09:24 uur
Juist!
 
laura
quote

27 oktober 2009 om 16:14 uur
ik vindt haar lelijk hooorrrrrrrrrr!
dus waar zij over praten weet ik niet hooooorrr
!
Verstuur
Kuise Keizerin: Wij hebben al een jongensnaam en een meisjesnaam bedacht. in: Hoe gaat jullie toekomstige nageslacht heten?
Mr.Mark: Let er wel op dat er een trend ontstaat dat masters minder vaak worden aangenomen als analist, dus als je liever op het lab staat o. in: Medische studie
Casey6: Hey ik heb dringend een samenvatting van het boek AMOUR NOIR van Dominique Noguez nodig . in: Amour Noir


a d v e r t e n t i e

Win beltegoed met Cash


Cash helpt je slimmer met je geld omgaan. Zodat je minder snel zonder beltegoed komt te zitten. Probeer nu de tools van Cash! Met de Cashculator Mobiel ontdek je wat voor beller je bent. Of speel de Cash Battle op Hyves, daag je vrienden uit en maak kans op €500 beltegoed! De game duurt maar een minuutje!



Jarenlang organiseerde Scholieren.com de Docent & Conciërge van het Jaar verkiezing. Het werd tijd voor een ode aan deze geweldige mensen. Die is er nu.

geef je mening: Dag van de leerplicht

Bekijk het één keertje van de andere kant: wat vind jij leuk aan school?



» resultaten poll