|
|
Meesters sterven uit4 november 2009 | door redactie |

Gepost door Anouk op 4 november 2009
Nee, maar ik denk dat mannen gewoon andere beroepen ook leuk vinden!
Gepost door Simon op 4 november 2009
hoe zou een compleet vervrouwelijkte school eruit zien? gossip girls, tampon dispensers op het toilet en veel ruimte voor emoties.
Gepost door Mik op 4 november 2009
Ik ben voor meer meesters en leraren!
Gepost door Kim op 4 november 2009
@ Simon: compleet vervrouwelijkte school = pure oorlog!
Gelukkig, hij is weer veilig aangekomen. (2 reacties)
Soms, als ik me verveel, maak ik me, net als vele anderen, schuldig aan nutteloos, ongericht, volledig willekeurig klikken op Hyves. (4 reacties)
Kim heeft een probleem: ze is verliefd op haar gymleraar. (35 reacties)
Hoe is het om als tienjarige naar de andere kant van de wereld te verhuizen? (5 reacties)
Wanneer mij de vraag gesteld wordt of ik broers heb krijg ik standaard een grijns op mijn gezicht. (10 reacties)
| NaamInGebruik: De scholen zelf bezoeken, en luisteren naar wat ze te zeggen hebben. in: Welke hogeschool? |
| Simoen: Denken en fantaseren doet iedereen, maar dat is iets heel anders dan dat je daadwerkelijk verliefd op een jongen kunt worden. in: beetje bi miss? (jongen) |
| NaamInGebruik: Vraag vereenvboudigd: Hij wil 8% bereiken. in: economievraag |
a d v e r t e n t i e

Ik wil alles weten over…
• het eerste jaar
• boeken
• colleges
• de stad Leiden
• docenten
• studentenleven
• nog veel meer
Op de Open Dagen van de Universiteit Leiden kun je alles te weten komen over studeren in Leiden. Kom op 20/21 november naar de opleiding van jouw interesse.
www.opendageninleiden.nl