laatste reacties

Het weblog gaat op vakantie. (6 reacties)

Tommy heeft heus wel een heel leuk en sociaal leven. (6 reacties)

In Nederland hebben we vrijheid van meningsuiting en dus ook de vrijheid om te schrijven wat we maar willen. (13 reacties)

Als je 17 bent en geen bier lust, ben je echt Zó Niet Cool. (8 reacties)

meeste reacties
Het weblog gaat op vakantie. Dat is niet zo raar: jullie zijn allemaal op vakantie (als je dit leest: ga buiten in een hangmat liggen! nu!) en vrijwel alle webloggers inmiddels ook. Dan blijft er vrij weinig 'weblog' over.

Zo komt er een einde aan een leerzaam en succesvol weblogjaar. Nu ruim een jaar mag ik me hoofdredacteur van Scholieren.com noemen en één van de projecten waar ik sindsdien druk mee ben is het samenstellen van een groep getalenteerde scholieren -jonge schrijvers, journalisten in spé- die hier mooie teksten moeten planten.

We zijn nog lang niet waar ik het hebben wil, maar we zijn goed op weg! Mag ik even pronken?

We hadden het afgelopen jaar een aantal prachtverhalen: Charlot interviewde in september (via MSN) een leeftijdsgenote die op een avondje uit werd verkracht, en schreef daar een aangrijpend artikel over. Lily deed in oktober haar intrede als columniste en raakte regelmatig een gevoelige snaar (klik, klik).

Maxim (die eerder de gerespecteerde schrijfwedstrijd WriteNow! won) bracht af en toen een prachtig kort verhaal, zoals deze over zijn reis naar Rome. Renske sloot zich aan bij het team en profileerde zich als getalenteerd interviewer (1, 2) en schrijver (1).

Daan, die volgend jaar aanblijft als eerstejaars student in Groningen, had een massaproductie aan columns over tonghockeyen en stoere bruggers. En soms ook een mooie quiz. En dan heb ik de videorepo's van Nick nog niet genoemd, of de dromerige stripjes van Rob. En met dit lijstje doe ik sowieso de helft van de redactie tekort.

Maar zoals gezegd, we zijn wat mij betreft goed op weg. Het aantal lezers en het aantal reacties gaat gestaag omhoog. En dat is belangrijk, want ik kan nog zo trots zijn, als jullie -onze lezers- er geen hol aan vinden, dan wordt 't tijd om te stoppen.

Voor aankomend jaar: grootse plannen! Een deel van het team gaat studeren en verlaat het weblog. Gelukkig staan er nu al 6 (!) Grote Talenten te popelen om zich bij ons aan te sluiten.

Maar da's de toekomst. Nu eerst de vakantie. Tot daarna,


Simon Steenhuis (mail)
Hoofdredacteur Scholieren.com
6 reacties | doorsturen | terug naar het weblog


» Heb jij een piemel? (15 december 2009 - 32 reacties)
» We hebben een prijs gewonnen (27 november 2009 - 7 reacties)
» Het Scholieren.com Peilingenspel! Leuk! (26 november 2009 - 15 reacties)
» We zijn genomineerd! (5 november 2009 - 2 reacties)

ook iets te zeggen?
Je kan hier inloggen met je Scholieren.com Forum-account:
reacties
Micky
quote

Medewerker | 8 juli 2010 om 15:20 uur
Het weblog is zeker goed op weg! Ik kijk uit naar het nieuwe schooljaar
Kim
quote

Medewerker | 8 juli 2010 om 23:20 uur
Mooie afsluiter! Op naar volgend jaar!
Nouk-san
quote

Lid | 9 juli 2010 om 10:59 uur
Nou, dat was het dan, denk ik. Leuk om meegewerkt te mogen hebben aan het web-log, ik zal volgend jaar vast nog wel eens een kijkje nemen!
LilyB
quote

Lid | 11 juli 2010 om 15:02 uur
Ik ben fan van collega Daan, gelukkig ben je er volgend jaar ook weer bij!
Kim
quote

Medewerker | 13 juli 2010 om 04:52 uur
Wanneer gaat het weblog op best-of-last-year-modus?
 
Simon
quote

Beheerder | 13 juli 2010 om 12:35 uur
@Kim: wordt morgen.