Politiek is iets voor oude lullen en grijze mutsen? (0 reacties)
Normaal gesproken spijbelen leerlingen omdat ze het nut van school op dat moment niet inzien. (4 reacties)
Amerikanen zijn het domst van alle westerlingen. (10 reacties)
Kom je eindelijk in de fase dat je grote zus méér blijkt dan slechts een wandelend ruzie-object, wordt ze ineens smoorverliefd. (10 reacties)
Zwetend achter wrts. (23 reacties)
|
|
De kop is eraf!18 mei 2009 | door redactie |

| Optima: de nacht was te mooi om nu te gaan slapen ;) maar ik ben op. in: Hoe voel je je op relationeel gebied #108 |
| Siorin: Bij reverend thuis. in: ruzie uitpraaten met vriendin - WAAR moet ik dit doen |
| KingKong: Ok. in: Ik 15, zij 18, een kans? |
a d v e r t e n t i e
Win beltegoed met Cash
Cash helpt je slimmer met je geld omgaan. Zodat je minder snel zonder beltegoed komt te zitten. Probeer nu de tools van Cash! Met de Cashculator Mobiel ontdek je wat voor beller je bent. Of speel de Cash Battle op Hyves, daag je vrienden uit en maak kans op €500 beltegoed! De game duurt maar een minuutje!
a d v e r t e n t i e

Wat ga jij later doen voor je poen? Het liefst wil je een uitdagende baan met een goed salaris. Misschien iets met economie en biologie. Met mensen werken, in een team van experts of als zelfstandig ondernemer. Niet alleen op kantoor, maar ook buiten aan de slag. Wil je weten hoe? Check www.beleefbuiten.nl, doe mee met de actie en win een VIP-dag!

Jarenlang organiseerde Scholieren.com de Docent & Conciërge van het Jaar verkiezing. Het werd tijd voor een ode aan deze geweldige mensen. Die is er nu.