geef je mening
Tjeerd pleit tegen internetdaten. Heb jij al eens een date (of meer) gehad met iemand die je online leerde kennen?

CASA Nederland en Scholieren.com reiken dit jaar de CASA Werkstuk Award uit. Het allerbeste werkstuk wint een reis voor 2 personen t.w.v. €500, een snuffelstage en eeuwige roem! Dit jaar is het thema abortus. De redactie bedacht alvast 13 invalshoeken, klik hier en stuur je werkstuk op.
ff n studiebreak
Online een chick scoren, je liefde laten zien op Whatsapp en digitale kusjes sturen. Zonder een blauwtje te lopen. Aanrader?
Radjindre Ramdhani | |
Geslacht: | man |
Nationaliteit: | Nederlands |
Geboren: | 19 juli 1963 |
Informatie: | adjindre Ramdhani is een Surinaams-Hindoestaans schrijver. In 1975 emigreerde hij op elfjarige leeftijd met zijn ouders naar Nederland. Na een eerste opvang in een asielzoekerscentrum in Overveen kreeg de familie Ramdhani een woning toegewezen in Nieuwkoop. In 1990 debuteerde Ramdhani met het autobiografische Zin in een treintje, dagboek van een Surinaamse treinconducteur. Hierin beschreef hij zijn wetenswaardigheden op de trein, als een van de eerste Surinaams-Hindoestaanse conducteurs in Nederland. Mede omdat voor het eerst in de Nederlandse geschiedenis een conducteur zijn belevenissen op papier zette, kreeg het boek veel aandacht in de media. Hierna volgde de horror- en science-fictionbundel Meester der Katten. Dit was de eerste Nederlandse bundel met horror en sciencefiction geschreven door een allochtoon. Hierna volgde Treintje, een herdruk van zijn eerste boek met een tiental nieuwe verhalen. |