Info over dit verslag
Geschreven door: | |
Niveau: | 2VWO |
Kwaliteit: | ![]() ![]() ![]() |
Waardering: | ![]() ![]() ![]() |
Taal: | Nederlands |
Woorden: | 644 |
Opvragingen: | 3 |
Hulpmiddeltjes
Waardering
Gemiddelde waardering: 3 uit 5 (351 stemmen)
Titels van Carry Slee
100% Timboektoe (20) 2004 Afblijven (57) 1998 Bikkels (18) 1999 Confetti conflict (13) 1993 De toegift (7) 2005 Der Drachenpfad (1) 1994 Dochter van Eva (17) 2002 Een broodje gras en linke soep (2) 2000 Geklutste geheimen met strafwerk toe (8) 1995 Hallo baby! (1) 1992 Hebbes (4) 2002 Help! Juf is verliefd (1) 1997 Het bliksemeiland (1) 1993 Het drakepad (1) 1990 Hot or not: your choice (1) 2008 Kappen (50) 1999 Kilometers cola en knetterende ruzie (13) 1994 Link (2) 2002 Lover of Loser: your choice (20) 2006 Moederkruid (33) 2001 Ooggetuigen (1) 2007 Paniek (41) 2001 Pijnstillers (50) 1997 Radeloos (35) 2003 Razend (54) 2000 Schreeuwende slaapzakken en stiekeme stropers (4) 1999 See you in Timboektoe (31) 2004 Spijt! (92) 1996 Timboektoe rocks! (9) 2007 Timboektoe rules! (25) 2005 Vals (2) 2003 Van opa mag het ook (1) 2004 Verdriet met mayonaise (12) 1991 Vervalst (3) 1997
Laatst gewijzigd op 22 november 2001
Samenvatting: Paniek!
Het verhaal gaat over Jorrit en Sasja.
Sasja’s ouders zijn gescheiden. Haar vader is naar Amerkia verhuisd en haar moeder bleef alleen achter met Sasja. Daar hadden ze het erg moeilijk mee. Maar toen was er Koen. Hij was een hele steun voor Sasja en haar moeder. Koen heeft ook een zoon, Felix. Wat koen en Sasja’s moeder niet weten is dat Sasja en Felix elkaar al kennen. Ze hadden elkaar al ontmoet op een feestje. Daar had Sasja tegen haar wil met hem gezoend. En nu moet ze met hem samen in één huis wonen!
Sasja is best wel bang voor Felix. Hij komt de hele tijd haar kamer binnen en begluurt haar zelfs‘s nachts! Hij is erg verliefd op haar. Ze durft het tegen niemand te vertellen. Vooral niet tegen Jorrit. Daar is ze heel erg verliefd op.
Ook Jorrit heeft een probleem. Carolien (zijn zus) heeft een vriendin. Zij heet Marloes. Marloes is verliefd op Jorrits beste vriend Ruben. Jorrit vertelt dat tegen Ruben, maar die reageert een beetje lauw. Net alsof het hem niks interesseert. Jorrit weet zeker dat het hem wel interesseert en denkt dat Ruben alleen zo doet om stoer te zijn. Maar daar vergist hij zich in.
Jorrit is ook verliefd op Sasja en wil graag verkering met haar. Als hij Sasja tegen komt in de bieb, vertelt ze hem dat ze een spreekbeurt moet maken over eco-voeding. Jorrit verzint dat hij thuis een spreekbeurt heeft liggen over dat onderwerp. Hij zegt dat ze de spreekbeurt maar een keertje moet komen ophalen. Thuis gekomen vertelt hij aan Carolien wat hij heeft gezegt. Zij kent een jongen die een spreekbeurt moest maken over eco-voeding en stelt voor dat ze een deal maken. Jorrit zorgt ervoor dat Marloes en Ruben verkering krijgen en zij zorgt voor de spreekbeurt. Dat vindt Jorrit wel een goed idee. Maar het loopt allemaal een beetje anders dan hij had gewild.
Als Jorrit een keer naar Ruben gaat is Ruben er nog niet. Ruben’s moeder zegt dat Jorrit alvast naar boven mag gaan. Als Jorrit boven komt ziet hij dat de computer nog aanstaat. Dan schrikt hij. Ruben surft op internet naar homosites! Opeens valt alles als een puzzel ineen. Daarom deed Ruben steeds zo lauw als er een meisje op hem verliefd was. Ruben is een homofiel!! Jorrit staat op en fietst met een rotvaart naar huis. Hij wil niks meer met Ruben te maken hebben!
Als Carolien aan Jorrit vraagt hoe het zit met hun deal, vertelt hij het hele verhaal over Ruben. Carolien is kwaad en verteld het weer tegen haar vriendinnen en binnen de kortste tijd weet de hele school dat Ruben homo is. Ze pesten hem ermee en Ruben wil weglopen. Maar door Sasja ziet Jorrit in dat homo’s ook maar mensen zijn en probeert hem tegen te houden. Dat lukt. Maar Carolien wil Jorrit de spreekbeurt niet meer geven. Een deal is een deal zegt ze. Als Sasja die middag komt en Jorrit haar verteld dat hij de spreekbeurt niet heeft wordt ze kwaad en gaat weg. Carolien krijgt medelijden en geeft Jorrit de spreekbeurt. Jorrit gaat naar Sasja en geeft haar de spreekbeurt. Sasja is erg blij.
Als Sasja op een avond gaat slapen hoort ze gestommel op de trap. Het is Felix! Ze wordt bang. Felix gaat op haar liggen en probeert haar te verkrachten. Dan stoot hij een lamp om en door dat lawaai komen Koen en Sasja’’s moeder naar boven. Ze schrikken zich rot. Als alles is opgelost besluiten Sasja en haar moeder weer in hun eigen huis te gaan wonen. Koen komt wel nog ieder weekend logeren!
Jorrit en Ruben worden weer vrienden. Nadat Ruben de straat oprende en bijna is doodgereden omdat hij zo gepest word, is ook het pesten afgelopen. Jorrit en Sasja krijgen verkering, en zo loopt alles toch nog goed af.
Belangrijk!
De verslagen op Scholieren.com zijn bedoeld als naslagwerk. Lever nooit verslagen van internet zomaar bij je leraar in. Je bent zelf verantwoordelijk voor de gevolgen van dit soort fraude.
Wij krijgen de verslagen van scholieren. Hierdoor kan het gebeuren dat er foute informatie online staat. Gebruik geschiedt dus op eigen risico. Kom je een fout tegen? Laat het ons weten.




Openen in tekstverwerker
Printen
Emailen