geef je mening
Tjeerd pleit tegen internetdaten. Heb jij al eens een date (of meer) gehad met iemand die je online leerde kennen?

CASA Nederland en Scholieren.com reiken dit jaar de CASA Werkstuk Award uit. Het allerbeste werkstuk wint een reis voor 2 personen t.w.v. €500, een snuffelstage en eeuwige roem! Dit jaar is het thema abortus. De redactie bedacht alvast 13 invalshoeken, klik hier en stuur je werkstuk op.
ff n studiebreak
Annemieke blikt terug op dat dagenlange surfen van vroeger. Tegenwoordig ben je binnen een half uur klaar.
Bescshrijving van de hoofdpersoon:
Ellen is een meisje dat een sterk karakter heeft en de woorden van anderen ook erg goed gebruikt, bijvoorbeeld iemand zegt dat zij heel sterk is. Zij wil dat ook waar maken en probeert daar alles aan te doen. Ze heeft erg wisselende buien en de ene keer is ze heel sterk en de andere keer zit ze stil in een hoekje en denkt na. In het boek het holst van de nacht worden heel vaak de karkters beschreven. Je leeft helemaal met Ellen mee. Ze wordt ook verliefd Lee, en dan heeft ze ook heel erg wisselende gevoelens. De ene keer ligt ze met hem te vrijen en de andere keer durft ze niks tegen hem te zeggen. Ellen is bereid om veel mensen te helpen en zelfs andere mensen daarvoor te doden. Daar is heel veel moed voor nodig. Ze moet een aantal keer mensen doodschieten. Ze is daar weliswaar helemaal kapot van, maar ze demkt toch dat ze er goed aan heeft gedaan. Ze verandert heel erg in de loop van het boek. Het is oorlog en veel mensen veranderen. Fi altijd een rijkeluismeisje geweest, vecht en doet ook hard mee. Ze denkt niet meer aan dure spullen. het enige waar ze aan denken is overleven. Toch willen ze ook niet stilzitten en ondernemen heel wat acties. Voor elke actie is er weer moed en kracht nodig. Samen komen ze er wel uit!
Mijn mening: Ik vind de hoofdpersoon Ellen een sterk persoon, die goed nadenkt wat ze doet. En op de meest gruwelijke momenten een beslissing moet nemen. Dat is niet altijd even makkelijk, maar wat zou jij doen als het oorlog was?
Dit verslag is bedoeld als naslagwerk, niet om plagiaat mee te plegen. Gebruik geschiedt op eigen risico. De verslagen op Scholieren.com zijn ingestuurd door middelbare scholieren (tenzij anders vermeld) en worden niet gecontroleerd op fouten. Heb je in dit verslag een fout gevonden of heb je een aanvulling? Laat het dan weten door een reactie te geven.