Geschreven door: | |
Datum ingestuurd: | 3 mei 2001 |
Niveau: | 3 vmbo |
Taal: | |
Woorden: | 367 |
Opvragingen: | 9335 (0 deze maand) |
Waardering: |


We hebben 5 exemplaren van Road To Revolution, de nieuwe live dvd van Linkin Park, om weg te geven!
Samenvatting
Boudewijn woont met zijn familie in Wassenaar.het gezin bestaat uit Vati ( duits voor vader) moeder en Boudewijn met z’n vijf broers. Boudewijns vader was door de oorlog een beetje gek geworden. Het leek alsof hij marcheerde als hij liep. Op prinsjesdag was het altijd feest in huize Buch. Op een keer mocht Boudewijn met z’n vader mee naar Den Haag om te kijken. Maar dat liep voor Boudewijn uit in een ramp. Zijn vader klom over het dranghek en begon de lakeien bij de gouden koets voor de voeten te lopen en ging op de raampjes slaan, en toen werd hij al schreeuwend opgepakt. Boudewijn vond het heel erg en schaamde zich kapot.
Toen Boudewijn oud was ging hij een nog een keer naar zijn vader om te vertellen dat hij homoseksueel was. Zijn vader kreeg het toen heel benauwd en zijn Deense vrouw (zijn ouders waren inmiddels al gescheiden) werd heel boos en gaf Boudewijn de schuld van alles. Boudewijn kreeg samen met Mieke een zoon, die Micky heette. Micky woonde eerst hij Mieke maar omdat die vaker dronken was dan nuchter nam Boudewijn hem in huis. Boudewijn ging met vrienden naar Frankrijk en de huisgenoten zouden op Micky passen. Boudewijn had nadrukkelijk gezegd dat ze Micky absoluut net mee mochten geven aan Mieke. Maar toen Boudewijn terug kwam was Micky er niet meer. Mieke had hem opgehaald en toen ze naar Miekes flat gingen in Micky van de trap af gevallen doordat er ijs op lag. Maar dat wist Boudewijn nog niet. Hij wist alleen dat Micky in het ziekenhius lag. Daar ging hij toen ook zo snel mogelijk naar toe. Eerst schold hij Mieke de huid vol, maar toen hij alles gehoord had begreep hij het. Daar zag hij zijn kleine blonde jonge liggen aan allerlei slangetjes niet in staat zelf te ademen.
En toen moest boudewijn kiezen, een hersendode zoon aan slangentjes of de stekker eruit trekken en hem cremeren. Hij koos voor het laatstem dat hij Micky wilde remeren wist hij al een half uur daarna. Micky hielf erg van Mick Jagger en dat werd toen dus ook gedraaid, voor de kleine blonde dood. Die veel te vroeg is overleden.
Belangrijk!
De verslagen op Scholieren.com zijn bedoeld als naslagwerk. Lever nooit verslagen van internet zomaar bij je leraar in. Je bent zelf verantwoordelijk voor de gevolgen van dit soort fraude.
Wij krijgen de verslagen van scholieren. Hierdoor kan het gebeuren dat er foute informatie online staat. Gebruik geschiedt dus op eigen risico. Kom je een fout tegen? Laat het ons weten.

...
53. De kleine blonde dood
54. De kleine blonde dood
55. De kleine blonde dood
56. De kleine blonde dood
57. De kleine blonde dood
58. De kleine blonde dood
59. De kleine blonde dood
60. De kleine blonde dood
61. De kleine blonde dood
62. De kleine blonde dood
63. De kleine blonde dood
... meer

Wat voor geldtype ben jij?
Meer weten over jezelf en je geld? Doe dan mee aan het Scholieren onderzoek van het Nibud en steun zo kinderen in arme landen!