geef je mening
Tjeerd pleit tegen internetdaten. Heb jij al eens een date (of meer) gehad met iemand die je online leerde kennen?
ff n studiebreak
Bankhangende Justine steekt loom haar duim op voor niet-sportende jongeren. Want wie sport er tegenwoordig nou nog?

CASA Nederland en Scholieren.com reiken dit jaar de CASA Werkstuk Award uit. Het allerbeste werkstuk wint een reis voor 2 personen t.w.v. €500, een snuffelstage en eeuwige roem! Dit jaar is het thema abortus. De redactie bedacht alvast 13 invalshoeken, klik hier en stuur je werkstuk op.
Boekverslag:
Informatie:
Titel: Verzwegen
auteur: Sandra Glover
Jaar productie: 2006
Nederlandse uitgever: Clavis
Engelse uitgever: Facet
Soort boek: Thriller
Vertaler: Marie-Louise van Dongen
ISBN: 978-90-5016-527-3
Samenvatting:
Simon was pas 7 jaar toen zijn moeder werd vermoord. Hij zag zijn vader met bebloede handen naar buiten komen en dacht dat zijn vader het gedaan had. Later als hij opgenomen is in Oakfields begint hij de moorden na te doen. Dan als hij het een keer doet is het slachtoffer Kirsty. Als hij toevallig op dezelfde school als Kirsty komt gaat Kirsty Simon helpen. Kirsty heeft bijna geen tijd meer voor Jamie en een tijdje later maakt ze het ook nog eens uit. Als grap belt hij haar op en bedreigd haar. Simon had een paar ongelukken gehad toen hij wou onderzoeken of zijn vader schuldig was. Ook heeft Simon een paar keer gevochten met Luke die ook op Oakfields zit en denkt dat al zijn ongelukken komen, omdat Luke hem wil vermoorden. Maar als hij Kirsty Simon opwacht ziet ze opeens hetzelfde witte bestelbusje staan. En wie komt eruit? Paul de oom van Simon. Dan als Paul met Simon wegrijdt en ze de verkeerde kant opgaan word alles duidelijk voor Kirsty. Het was Paul, maar dat weet Simon nog niet. Simon heeft onderweg heel veel pijn. Paul zegt:''In het dashboard liggen nog pillen en volgens mij ook drinken.'' Paul blijft maar doorpraten over dat ze vast gaan denken dat hij een overdosis neemt. Dan voelt Simon zich steeds slechter alsof hij te veel heeft gedronken of een overdosis heeft genomen. Dan brandt er een lampje bij hem. Hij zegt:''Die ongelukken en heb jij mijn moeder... Nee toch?'' Het moest, zegt Paul.''Ik hou van Roz mijn vrouw en ze zou alles vertellen aan haar!'' Ik moest wel, herhaalt hij weer. Als Kirsty Jaz (een begeleider van Oakfields) heeft overgehaald om ze te achtervolgen raken ze ze kwijt. Ondertussen heeft Paul zijn bestelbusje in een doodlopende straat gestopt. Simon probeert uit te stappen. Het is eigenlijk meer vallen. Hij probeert zijn ogen open te houden. Dan ziet hij Paul zijn jas pakken. Wat gaat hij doen? Hij drukt de jas tegen zijn gezicht. Alles wordt zwart voor Simon. Kirsty en Jaz rijden een straatje in. En ze zijn goed. Kirsty ziet 2 gedaantes. Het zijn Paul en Simon. ''Simon'', roept Kirsty. Ze wil uitstappen, maar Jaz doet alles op slot en belt de politie.''Simon adem nou'', zegt Kirsty wanhopig.
Dit verslag is bedoeld als naslagwerk, niet om plagiaat mee te plegen. Gebruik geschiedt op eigen risico. De verslagen op Scholieren.com zijn ingestuurd door middelbare scholieren (tenzij anders vermeld) en worden niet gecontroleerd op fouten. Heb je in dit verslag een fout gevonden of heb je een aanvulling? Laat het dan weten door een reactie te geven.