Info over dit verslag

Geschreven door:

Beer

Niveau:

1HAVO/VWO

Kwaliteit:

Waardering:

Taal:

Nederlands

Woorden:

464

Opvragingen:

3

Hulpmiddeltjes

Openen in tekstverwerker Openen in tekstverwerker

Printen Printen

Emailen Emailen

Waardering

Gemiddelde waardering: 2 uit 5 (3 stemmen)

Heb je er iets aan gehad? Geef zelf je waardering:
Erg goed bruikbaar
Goed bruikbaar
Bruikbaar
Een beetje bruikbaar
Niks aan gehad

Titels van Elizabeth Laird

Laatst gewijzigd op 28 mei 2008

Summary
Sugar is een meisje, ze is erg knap en ze heeft veel vrienden. Op een dag komt er een nieuw meisje op school, Candy. Ze is erg knap. Als de vrienden van Sugar Candy zien gaan ze meteen naar haar toen en laten Sugar alleen. Dan ziet ze tot haar grote een klein jongetje dat word gepest door twee grote jongens. Ze helpt hem en ze krijgt een duw door een jongen. Ze valt op de grond en haar nieuwe kleren zijn helemaal kapot! Ze schreeuwt tegen het jongetje dat ze hulp moet halen. Even later komt het jongetje weer met heel veel mensen. De jongens rennen zo snel als ze kunnen weg! Het zijn haar vrienden!! Candy word in één klap vergeten! Ze kijkt erg zielig. En dan zegt Sugar:’Kom er bij Candy, je bent ook een vriend van ons!’

Principal person
Sugar:
Is erg knap, en aardig. Iedereen vind haar aardig. Ze heeft leuk haar en leuke kleren. Ze houd van kadootjes en ze houd van jongens die haar aandacht geven.
My opinion:
Ze lijkt me wel aardig. Ze doet lief tegen andere en ondanks ze Candy niet zo lief vind geeft ze haar toch nog een kans om vrienden te worden, ik mag haar wel! Geef iedereen een kans!

Candy:
Is ook erg knap en krijgt snel de aandacht. Ze heeft mooie kleren en mooi lang golvend haar. Ze heeft veel geld en skeelers.
My opinion:
Ze lijkt me een beetje verwaand. Ze doet heel stoer, om vrienden te krijgen. Maar als ze niks meer heeft is ze zielig. Dat vind ik niet leuke karakter eigenschap.

Time
Het boek speelt zich af in het heden, dat kun je zien aan de volgende fragmenten:

Candy has money and roller-skates and a stereo.
Fragment uit het boek- blz. 4

We’re going to buy ice-cream and hot-dogs with Candy
Fragment uit het boek- blz. 7

Place
Er wordt nergens verteld over een plaats alleen over een drugstore. Aan de plaatjes te zien speelt het zich af op school en op straat. De plaatjes zijn duidelijk getekend waardoor je kan zien waar het is.

Why is the book written?
Ik denk dat het boek is geschreven omdat je niemand mag bekritiseren op het uiterlijk, dat is meestal heel vernederend voor de ander. Je moet elkaar een kans geven ook al vind je elkaar niet aardig. Misschien heb je heel veel met elkaar gemeen, je weet het niet tot dat je het uitprobeert!

Appreciation
Ik vind het wel een leuk grappig boekje. De plaatjes zijn erg leuk getekend. De betekenis achter het boek vind ik ook erg goed! Als je simpel boekje wil moet je echt deze nemen!! Sugar and Candy is sweet!

Belangrijk!
De verslagen op Scholieren.com zijn bedoeld als naslagwerk. Lever nooit verslagen van internet zomaar bij je leraar in. Je bent zelf verantwoordelijk voor de gevolgen van dit soort fraude.

Wij krijgen de verslagen van scholieren. Hierdoor kan het gebeuren dat er foute informatie online staat. Gebruik geschiedt dus op eigen risico. Kom je een fout tegen? Laat het ons weten.