Boekverslag Carry Slee

Timboektoe rules!

... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ...

Info over dit verslag

Geschreven door:

Eefj

Kwaliteit:

Waardering:

Taal:

Nederlands

Woorden:

520

Opvragingen:

3

Hulpmiddeltjes

Openen in tekstverwerker Openen in tekstverwerker

Printen Printen

Emailen Emailen

Waardering

Gemiddelde waardering: 2 uit 5 (4 stemmen)

Heb je er iets aan gehad? Geef zelf je waardering:
Erg goed bruikbaar
Goed bruikbaar
Bruikbaar
Een beetje bruikbaar
Niks aan gehad

Titels van Carry Slee

Laatst gewijzigd op 24 november 2007

EEN RECENSIE VAN HET BOEK TIMBOEKTOE RULES

Timboektoe Rules!

Timboektoe Rules is de titel van het derde boek uit een succesvolle reeks geschreven door Carry Slee. De voorafgaande boeken zijn ‘See you in Timboektoe’ en ‘100% Timboektoe’.
Deze boeken gaan over de camping Timboektoe in Frankrijk. De camping is in het eerste boek gekocht door een Nederlands koppel met twee kinderen.

In het derde boek komt de toekomst van Timboektoe in gevaar. Er komt een nieuwe camping, niet zo ver van Timboektoe. Die camping is veel groter en heeft veel meer luxe dan Timboektoe. In het begin heeft de nieuwe camping niet veel succes. Maar de dochters van de eigenaar bedenken een heel gemeen plan om camping Timboektoe te gronde te richten. Ook met de vader van Jules gaat het niet goed.

Er zijn veel hoofdpersonages in dit boek. Isa , Kars, Jules, Nona, Romeo, Edgar, Brian, Annabel , Justin en Stef vormen de crew van de camping. Zij zorgen dat alles goed verloopt. Zij helpen ook om de camping iets aangenamer te maken door leuke dingen te organiseren. Isa en Kars zijn de kinderen van de campingbaas en zij wonen in Frankrijk. De rest zijn hun vrienden van Nederland behalve Jules die woont ook in Frankrijk samen met zijn vader. Maar hij spreekt Nederlands. Dat heeft hij geleerd van zijn moeder, die omgekomen is in een auto-ongeluk. Verder heb je nog Anouk en Valerie. Zij zijn de dochters van de eigenaar van de nieuwe camping. Ze zijn enorm gemeen en egoïstisch.

Het boek zit boordevol vriendschap, liefde, kamperen en avontuur. Dat zijn dan ook de hoofdthema’s van het boek.

Het boek is door een Nederlandse schrijfster geschreven, Carry Slee. Ze heeft veel jeugdboeken geschreven. Maar ook kinderboeken. Haar boeken zijn al meerdere keren door de Nederlandse Kinderjury en Jonge Jury bekroond.

Op de cover van het boek zie je twee personen. Je ziet een meisje en een jongen. Het meisje zit op de rug van de jongen. Wie die personen zijn, kun je niet onmiddellijk zeggen want er zijn veel hoofdpersonages. Achter de twee personen zie je water en in de verte zie je een eiland. Dat eiland stelt waarschijnlijk Love Island voor (De crew bouwt dat eiland om tot Love Island, zo verdienen ze geld voor de camping. En zo zorgen zo ook voor een aangename sfeer op de camping.) Op de cover staat ook nog de naam van de schrijfster in grote, rode letters en de titel van het boek. Op de achterflap staat een korte inhoud en een foto van de schrijfster.

Ik vind dit echt een prachtig boek. Net zoals de andere boeken van Carry Slee. Soms zijn haar boeken wel nogal voorspelbaar; ik bedoel dat het boek altijd goed eindigt. Alles komt weer goed aan het einde van het boek. Het is een typisch boek voor jongeren en als je begint te lezen kun je gewoon niet stoppen. Je wordt als het ware meegenomen door het boek heen. Dit boek vind ik een echte aanrader voor iedereen die van romans houdt.

Belangrijk!
De verslagen op Scholieren.com zijn bedoeld als naslagwerk. Lever nooit verslagen van internet zomaar bij je leraar in. Je bent zelf verantwoordelijk voor de gevolgen van dit soort fraude.

Wij krijgen de verslagen van scholieren. Hierdoor kan het gebeuren dat er foute informatie online staat. Gebruik geschiedt dus op eigen risico. Kom je een fout tegen? Laat het ons weten.