Boekverslag Evert Hartman

De voorspelling

... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25]

Info over dit verslag

Geschreven door:

anoniem [meer]

Niveau:

3HAVO

Kwaliteit:

Waardering:

Taal:

Nederlands

Woorden:

346

Opvragingen:

1

Hulpmiddeltjes

Openen in tekstverwerker Openen in tekstverwerker

Printen Printen

Emailen Emailen

Waardering

Gemiddelde waardering: 1 uit 5 (6 stemmen)

Heb je er iets aan gehad? Geef zelf je waardering:
Erg goed bruikbaar
Goed bruikbaar
Bruikbaar
Een beetje bruikbaar
Niks aan gehad

Titels van Evert Hartman

Laatst gewijzigd op 25 maart 2007

Titel: De voorspelling
Auteur: Evert Hartman
Genre: Thriller

Sander is een student. En als je eerstejaars student bent en bij een studentenclub hoort moet je een ontgroening doorstaan. Als hij op een avond half dronken thuis komt, worde er geklopt. Er staat een man voor de deur, hij heet Hadek. Hadek is een mysterieuze man en zegt dat hij binnen 2 weken doodgaat. Sander is erg bang en durft het aan niemand te vertellen. De dag erna word hij bijna overreden door een auto. En in die 2 weken gebeuren nog meer rare dingen.

Sander komt het meeste voor in het verhaal. Hadek ook best veel, want Sander denkt de hele tijd aan dat moment dat ie voor z’n deur stond. Sander is verliefd op Marijn, zij woont vlak bij Sander. En ook zijn vriend Lodewijk is een bekend persoon in het boek. Sander is een student en zal wel rond de 18/19 jaar zijn. Sander maakt geen echte ontwikkeling door. Het wordt gewoon dag na dag verteld.

De plaats waar het zich afspeelt is in Utrecht, in Nederland. Hij gaat ook wel eens naar Zwolle, daar woont zijn familie.

De tijd waar het zich afspeelt is in 1993. In dat jaar is het boek geschreven. Er is in dit boek geen opvallende tijdversnelling of vertraging.

Het verhaal begint eigenlijk met het belangrijkste. Daar gaat het verhaal over. Als je dat niet snapt of niet gelezen hebt, snap je er niks van.

Het grootste probleem is dat als die Hadek is langs geweest dat hij bang is. Hij is bang voor alles: de trein, als op de fiets zit. Het boek heeft een goede/slechte afloop, eigenlijk is de afloop heel erg vaag.

De titel is ‘de voorspelling’. De voorspelling is dat er een man aan de deur is gekomen en zegt dat hij nog 14 dagen te leven heeft.

Ik vond het een spannend boek. Ik heb dit boek in 2 weken uitgelezen, omdat ik het boek zo spannend vond. Het minpunt van dit boek vond ik dat het een vaag einde was. Ik weet dus nu niet hoe het af is gelopen.

Belangrijk!
De verslagen op Scholieren.com zijn bedoeld als naslagwerk. Lever nooit verslagen van internet zomaar bij je leraar in. Je bent zelf verantwoordelijk voor de gevolgen van dit soort fraude.

Wij krijgen de verslagen van scholieren. Hierdoor kan het gebeuren dat er foute informatie online staat. Gebruik geschiedt dus op eigen risico. Kom je een fout tegen? Laat het ons weten.