geef je mening
Tjeerd pleit tegen internetdaten. Heb jij al eens een date (of meer) gehad met iemand die je online leerde kennen?

CASA Nederland en Scholieren.com reiken dit jaar de CASA Werkstuk Award uit. Het allerbeste werkstuk wint een reis voor 2 personen t.w.v. €500, een snuffelstage en eeuwige roem! Dit jaar is het thema abortus. De redactie bedacht alvast 13 invalshoeken, klik hier en stuur je werkstuk op.
ff n studiebreak
Bij klassieke muziek moet je niet aan je grijze oma denken, maar aan YouTube. 5 tips van Lucas en Arthur Jussen.
De ouders van Ties hebben een hotel. Ties kan zich daar best goed vermaken, vooral met Mitsie, de dochter van mevrouw Beers, de afwashulp. Verder heeft hij nog een vriend onder het personeel: Rudolf, de kelner. Met Nico, meneer van der Horst en Ada kan hij niet zo goed opschieten.
Als de vader van Ties op een dag merkt dat er eieren gestolen worden begint alles in het honderd te lopen. Ties gaat samen met Mitsie op onderzoek uit. Tot hij op een dag geschreeuw hoort, zijn vader beschuldigt mevrouw Beers van de diefstal omdat zij (toevallig) eieren bij zich heeft. Nu moet Ties zonder Mitsie verder op onderzoek want hij wil niet geloven dat mevrouw Beers de schuldige is.
Als Ties op een dag het bad laat overlopen (niet expres) gaat hij om straf te ontlopen in de kelder zitten. Na een tijdje komt er iemand naar beneden zonder het licht aan te doen, verdacht!
Ties gaat stil in een hoekje zitten om niet gezien te worden. De vreemde heeft een witte boodschappentas bij zich en doet daar allemaal dingen in. Dat moet Ties aan zijn moeder vertellen. Later die dag betrappen hij en zijn moeder Rudolf met een witte boodschappentas. Ties kan niet geloven dat Rudolf de dief is maar waar is het toch. Dan is Ties toch blij dat het mysterie opgelost is.
Dit verslag is bedoeld als naslagwerk, niet om plagiaat mee te plegen. Gebruik geschiedt op eigen risico. De verslagen op Scholieren.com zijn ingestuurd door middelbare scholieren (tenzij anders vermeld) en worden niet gecontroleerd op fouten. Heb je in dit verslag een fout gevonden of heb je een aanvulling? Laat het dan weten door een reactie te geven.