ff n studiebreak

Bij klassieke muziek moet je niet aan je grijze oma denken, maar aan YouTube. 5 tips van Lucas en Arthur Jussen.

CASA Nederland en Scholieren.com reiken dit jaar de CASA Werkstuk Award uit. Het allerbeste werkstuk wint een reis voor 2 personen t.w.v. €500, een snuffelstage en eeuwige roem! Dit jaar is het thema abortus. De redactie bedacht alvast 13 invalshoeken, klik hier en stuur je werkstuk op.

geef je mening

Tjeerd pleit tegen internetdaten. Heb jij al eens een date (of meer) gehad met iemand die je online leerde kennen?



» resultaten poll

Geschreven door:

anoniem (3 vmbo)

Datum ingestuurd:

17 maart 2005

Taal:

Woorden:

400

Bekeken:

3355 keer (4 deze maand)

Waardering:

2.0/5 (63 stemmen)

Deel op:

Naam:


Klas/niveau:


E-mail:


Bericht:


Bestemd voor

Geheime code: 


 

Het gaat over een mevrouw genaamd Anna en haar man Stephen. Ze zijn allebei een beetje heel erg overspannen en Stephen heeft problemen op zijn werk wat er moeten een paar mensen ontstagen worden dus zijn ze toe aan een vakantie, en dus gaan ze ook op vakantie. Ze gaan naar een zonnig stadje.
Eenmaal daar aangekomen gaan ze eerst even zwemmen en dan gaan ze zich voorstellen aan de baas van het park: Tristan. Anna vindt hem helemaal geweldig. Ze vindt dat hij mooie ogen heeft, en andersom ook.
Op een dag ging Stephen joggen , en toen hij helemaal boven was zag hij dat Tristan ruzie stond te maken met iemand op een boot. Hij keek even en toen ging hij weer richting hun huisje joggen. Een paar dagen later zaten zij in het restaurant te eten en toen hoorden zij 2 mannen praten over die ruzie met Tristan. Ze zochten er verder niks achter maar vonden het toch een beetje vreemd.
De volgende dag ging Stephen vissen met Tristan. Toen ze later die dag terugkwamen, vroeg Stephen aan Tristan of hij 's avonds wilde komen eten en dat was goed. Toen hij naar het huisje liep liet hij zijn vissen aan Anna zien maar toen zag hij dat er iets niet helemaal goed was. Toen hij thuis was gekomen zei Anna dat er iemand van zijn werk gebeld had en dat hij ze terug moest bellen. Eenmaal aan de telefoon kreeg hij te horen dat hij terug naar zijn werk moest komen om iets te bespreken wat er wouden mensen hun bedrijf kopen, en hij baalde want dan moest hij helemaal uit polreath komen en hij moest weer naar londen en dat was wel 10 uur rijden en daar baalde hij natuurlijk van want hij was op vakantie. Toen hij weer terug was vertelde hij dat een ander bedrijf hun bedrijf wou kopen.

hoofdpersonen

Anna Martins: ze is ongeveer 30 jaar oud, ze woont in londen en is met Stephen getrouwd, al 10 jaar
Stephen Martins: is 32 jaar oud, woont ook in Londen en is met Anna getrouwd for 10 jears.
Tristan Goddard: rond de 30 leeft en werkt in Polreath als fiser, en heeft er een rondvaart boot voor bezoekers, en is de eigenaar van Dolphin Cottage dat is waar Anna en Stephan logeren.

Dit verslag is bedoeld als naslagwerk, niet om plagiaat mee te plegen. Gebruik geschiedt op eigen risico. De verslagen op Scholieren.com zijn ingestuurd door middelbare scholieren (tenzij anders vermeld) en worden niet gecontroleerd op fouten. Heb je in dit verslag een fout gevonden of heb je een aanvulling? Laat het dan weten door een reactie te geven.