Boekverslag Carry Slee

Radeloos

... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ...

Info over dit verslag

Geschreven door:

Leanne

Niveau:

4VMBO

Kwaliteit:

Waardering:

Taal:

Nederlands

Woorden:

754

Opvragingen:

52

Hulpmiddeltjes

Openen in tekstverwerker Openen in tekstverwerker

Printen Printen

Emailen Emailen

Waardering

Gemiddelde waardering: 3 uit 5 (298 stemmen)

Heb je er iets aan gehad? Geef zelf je waardering:
Erg goed bruikbaar
Goed bruikbaar
Bruikbaar
Een beetje bruikbaar
Niks aan gehad

Titels van Carry Slee

Laatst gewijzigd op 14 september 2003

Naam boek: Radeloos
Auteur: Carry Slee
Uitgever en jaar: Prometheus kinderboeken 2003-09-14
De genre van het boek: liefde en probleem

Paco kan erg goed opschieten met zijn vader en gaat op een dag met hem naar een garage toe wat een eindje rijden is. Paco wilde zijn telefoon niet mee nemen en de batterij van de telefoon van zijn vader was op. Plotseling gebeurt er iets met Paco´s vader, eerst denkt Paco dat hij een grapje maakt maar later gaat het echt niet goed en wil hij iemand gaan bellen maar ze hebben geen telefoon. Dus gaat Paco aan de weg staan en na een tijdje stopt er een vrachtwagen chauffeur, hij belt de politie en Paco´s vader word opgehaald. Na een tijdje hebben gewacht in het ziekenhuis hoort Paco dat zijn vader is overleden aan een hartaanval.
Sindsdien klust Paco niet meer aan zijn bus, hij is geen dj meer en zijn vriendin Floor maakt het uit. Zelfs de website die hij samen met zijn vrienden maakt, kan hem niks meer schelen.
Hij heeft een heel erg schuldgevoel en daardoor ziet hij zijn vrienden bijna niet meer en heeft nooit meer lol, alleen door een paar biertjes kan hij het even vergeten. Hierdoor raakt hij net zo in de problemen als zijn klasgenote Yara. Zij probeert steeds dunner te worden om haar onzekerheid te verbergen. Daar gaat ze zo ver in dat ze uiteindelijk ook geen uitweg meer ziet. Maar Sterre, de beste vriendin van Yara ontdekt dat Yara niks meer eet of alles er uitkotst, dus verteld ze dat aan de moeder van Yara. Yara’s moeder vindt dat zo erg en gaat met Yara erover praten. Yara beloofd dat ze het nooit meer zou doen.
Op een dag krijgt Paco een schuldgevoel tegenover ze vrienden dus wil hij ze nog 1 keer helpen met de website en daarna gaat hij weg ergens anders naartoe. Hij heeft ze spullen al gepakt maar gaat eerst naar school want daar zijn zijn vrienden. Maar al voordat hij bij zijn vrienden is ziet hij Yara op de grond liggen in de school. Het gaat helemaal niet goed met haar, er reageren helemaal geen leraren op hem als hij wat wil zeggen dus hij denkt aan de woorden van ze vader ‘Je mag alleen auto rijden als je daarmee een leven kan redden’. Paco denkt niet na en pakt de autosleutels van zijn leraar mr. Sulders.
Paco komt aan in het ziekenhuis en Yara word meteen geholpen, maar mr. Sulders
Komt met de politie in het ziekenhuis en vraagt waarom zijn auto hier staat en waar zijn sleutels zijn. Plotseling staat Pieter Groen een vriend van Paco´s moeder die hij eigenlijk niet mag achter hem en zegt dat hij Yara moest redden en dat hij daarom de auto heeft mee genomen en dat was toen allemaal opgelost. Paco ging nog even kijken naar Yara en dan wilde hij weg gaan, maar Yara wilde dat Paco nog later langs zou komen dus ging Paco vandaag niet weg.
De volgende dag kwam Paco weer op bezoek en hij had een heel gesprek met Yara, zij vertelde dat ze eigenlijk naar de kunstacademie wilde maar dat ze van haar moeder makelaar moest worden en Paco vond dat helemaal niks en zei tegen Yara dat ze dat gewoon moest zeggen tegen haar moeder. Paco vertelde ook aan Yara dat hij een heel erg schuldgevoel had en dat hij dacht dat het door hem kwam dat zijn vader is overleden.
De dag daarop kwam Paco weer en toen had Yara een afspraak met een dokter gemaakt maar dat was dezelfde de dokter als zij vader had gehad. Het was ook eigelijk niet een afspraak voor Yara maar een afspraak voor Paco, De dokter heeft uitgelegd dat Paco er niks aan kon doen en dat als hij eerder was geweest dat het net zo goed fout was gegaan. Paco was erg opgelucht en geloofde de dokter. Die dag is Yara met haar moeder gaan praten over de kunstacademie en er kwam uit dat de moeder van Yara het heel stom vind wat ze heeft gedaan en dat Yara natuurlijk naar de kunstacademie mag. Hafid, Sterre en Lucas kwamen die dag ook nog langs om te vertellen dat ze hebben gewonnen met de website. Daar was iedereen heel blij om en het ging ook al beter met Yara, ze werd steeds iets zwaarder. Yara en Paco vinden elkaar eigenlijk al heel erg lang leuk en dat vertellen ze aan elkaar dus krijgen ze ook nog verkering en gaat Paco nooit meer weg.

Belangrijk!
De verslagen op Scholieren.com zijn bedoeld als naslagwerk. Lever nooit verslagen van internet zomaar bij je leraar in. Je bent zelf verantwoordelijk voor de gevolgen van dit soort fraude.

Wij krijgen de verslagen van scholieren. Hierdoor kan het gebeuren dat er foute informatie online staat. Gebruik geschiedt dus op eigen risico. Kom je een fout tegen? Laat het ons weten.