Scholieren.com vernieuwd! Kun je niet wennen? Oude site.

Geschreven door:

anoniem

Datum ingestuurd:

29 mei 2003

Taal:

Nederlands

Woorden:

278

Opvragingen:

3666 (7 deze maand)

Waardering:

2.8/5 (41 stemmen)


iets winnen?
We hebben 5 exemplaren van Road To Revolution, de nieuwe live dvd van Linkin Park, om weg te geven!

Inhoud
Mary Maloney wacht op haar man (terwijl ze zwanger is), die haar vertelt dat hij haar wilt verlaten. Hoewel ze ontzettend hard verschiet, wil ze toch het avondmaal bereiden. Ze haalt een bevroren lamsbout en in een woede aanval slaat ze ermee op haar man zijn achterhoofd en die valt dood neer. Ze doet alsof er niets gebeurd is en gaat naar een winkel. Mary roept de collega’s van haar man (hij was politieagent) en legt de lamsbout in de oven. Tegen de agenten vertelt ze dat ze naar de winkel ging en toen ze thuis kwam hem zo zag liggen. Zij zoeken het wapen maar vinden het niet. Ze geraken er niet wijs uit en uiteindelijk geeft ze de lamsbout aan hen te eten.

Beschrijving van het hoofpersonage

Mary Maloney had in de 6e maand van haar zwangerschap een prachtige doorschijnende tint gekregen, haar mond had iets weeks en haar ogen leken met deze nieuwe vredige uitdrukking nog groter en donkerder dan tevoren.

Plaats waar het verhaal zich afspeelt

Bij haar thuis en ook heel even in de winkel.

Tijd waar het verhaal zich afspeelt

Tussen 10 voor 5 en 9 uur ’s avonds.

Eigen mening over het verhaal

Ik heb ervan genoten om het verhaal te lezen. Er is een zekere waarheid in het verhaal, maar je moet je gedachten er bij houden om het te volgen. Het is wel leuk om te lezen hoe die mensen zo blijven doorzoeken terwijl de oplossing zo dichtbij is, maar dat weten zij niet. Het duurt wel een tijdje voor dat je door hebt wat Mary haar man tegen haar zei, dat vind ik niet zo goed maar voor de rest is het een mooi verhaal.

Belangrijk!
De verslagen op Scholieren.com zijn bedoeld als naslagwerk. Lever nooit verslagen van internet zomaar bij je leraar in. Je bent zelf verantwoordelijk voor de gevolgen van dit soort fraude.

Wij krijgen de verslagen van scholieren. Hierdoor kan het gebeuren dat er foute informatie online staat. Gebruik geschiedt dus op eigen risico. Kom je een fout tegen? Laat het ons weten.

1. Lamb to the slaughter
2. Lamb to the slaughter
3. Lamb to the slaughter

zoeken
geef je mening: Jij en je geld

Wat voor geldtype ben jij?


Ik denk goed na voordat ik geld uitgeef

Wat ik heb aan geld, geef ik direct uit

Ik spaar eerst voordat ik iets koop

Ik vind het best moeilijk om mijn geld uit te geven, ik spaar liever

Als ik iets wil en ik heb geen geld dan leen ik het


Meer weten over jezelf en je geld? Doe dan mee aan het Scholieren onderzoek van het Nibud en steun zo kinderen in arme landen!

nieuwsbrief

Elke maand onze nieuwsbrief in je mailbox?