ff n studiebreak
Annemieke blikt terug op dat dagenlange surfen van vroeger. Tegenwoordig ben je binnen een half uur klaar.
geef je mening
Tjeerd pleit tegen internetdaten. Heb jij al eens een date (of meer) gehad met iemand die je online leerde kennen?

CASA Nederland en Scholieren.com reiken dit jaar de CASA Werkstuk Award uit. Het allerbeste werkstuk wint een reis voor 2 personen t.w.v. €500, een snuffelstage en eeuwige roem! Dit jaar is het thema abortus. De redactie bedacht alvast 13 invalshoeken, klik hier en stuur je werkstuk op.
1. Carry Slee
Confetti conflict
2. Ik heb dit boek uitgekozen omdat ik het van mijn moeder heb gekregen en het leek me leuk om te lezen.
3. Het genre van dit boek is jeugd omdat het over kindereren gaat.
4. Dit boek is fictie omdat het niet echt gebeurd is.
5. Dit boek heet confetti conflict omdat iemand is vastgebonden aan een boom en er zit allemaal confetti over hem heen.
Krentje heeft confetti gekregen voor zijn feest, maar verprutst de confetti.
Harde Henkie is boos omdat Krentje hem bedrogen heeft en bind hem daarom vast aan een boom en pakt de confetti van Krentje af en strooit het over hem heen.
7a. Mark , Jasmijn , Krentje
b. Mark is een normale jongen , Jasmijn is een sportief meisje , Krentje ziet er een beetje anders uit
c. ongeveer 11 of 12 jaar.
D. Mark is eigenwijs en betrouwbaar , Jasmijn is sportief en spontaan en Krentje is egoïstisch en oneerlijk
8a. Vader van Mark Opa van Jasmijn
b. Hij is een normale vader Hij ziet er een beetje oud uit
c. 35 jaar 70 jaar
d. Druk , behulpzaam nuchter, bezorgd
e. vader opa
9. Het speelt zich af in Nederland in een dorpje
10. In deze tijd 2003
11. Ik vind dit boek spannend omdat ze dingen doen die eigenlijk niet mogen.
Samenvatting
Jasmijn is goed in turnen ze wil naar Dalenberg.
Dat is een sportinternaat , maar haar vader wil het niet.
Mark helpt haar om op Dalenberg te komen.
Mark en Jasmijn zijn het krenterige gedrag van Krentje zat!
Hij geeft maar een kwartje voor een zieke klasgenoot en hij verpest de grote zak confetti die hij had gekregen voor een feestje.
Ze bedenken een plannetje om Krentje in de val te laten lopen.
Krentje loopt erin.
Als Krentje in hun plannetje is gelopen komt de club van Harde Henkie en dat is een grote gemene groep.
Krentje is de pineut en wordt vastgebonden in het bos en krijgt een laag confetti over hem heen die hij bij had.
Marks vader is altijd druk bezig , zijn vader zegt dat hij een nieuwe vriend heeft.
Mark vindt het allemaal wel best .
Totdat blijkt dat zijn vader verliefd op die man is en homo is.
Mark en Jasmijn gaan naar Dalenberg voor de test voor het turnen.
Jasmijn is geslaagd en mag naar Dalenberg alleen hoe vertelt ze het haar ouders want die zullen woedend zijn.
Ze gaat naar haar opa en vraagt hem of hij haar wil helpen.
Dit verslag is bedoeld als naslagwerk, niet om plagiaat mee te plegen. Gebruik geschiedt op eigen risico. De verslagen op Scholieren.com zijn ingestuurd door middelbare scholieren (tenzij anders vermeld) en worden niet gecontroleerd op fouten. Heb je in dit verslag een fout gevonden of heb je een aanvulling? Laat het dan weten door een reactie te geven.